reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Włocławka?

josia bardzo mądrze robicie, wiesz pies to pies musi sobie po psiemu nową sytuację przyswoić.
Kiedyś byłam "psiarą" miałam kilka psów, ale po ostatnim którego miałam 13 lat i którego musiałam uśpić jakoś już nie mogłabym mieć, no ale wiadomo teraz u mnie będzie rządził mój Misiek jak on postanowi kiedyś mieć psa to kto wie :-D
To psa i spaceruj ile się da ja do końca ciąży byłam w ruchu i to chyba pomaga nawet w dojściu po porodzie do siebie.
 
reklama
z tym ruchem to u mnie kicha. przejde dwa metry i juz zadyszke mam. o szybkim marszu czy wchodzeniu po schodach nie wspomne... nigdy tak nie mialam, kondycja byla "na poziome". ale po porodzie na niedobor ruchu pewnie nie bede narzekac :)
 
ale się nie poddawaj powoli sobie spacerować, mi inne mamuśki mówiły że nie kłaść się na ostatnie miesiące bo szybciej się dojdzie do siebie po porodzie fizycznie. A nie wiem ile przytyjesz, ja kchyba pisałam przeszło 30 kg miałam wrażenie że już nigdy nie wrócę do swojgo rozmiaru już we wszystkie ubrania wchodzę, a przez pierwsze 4 miesiące prawie nic nie chudła, w telewizji oglądałam program i tam jakaś doktor mówił że do roku można do siebie dochodzić po porodzie. Tak że zaraz po porodzie nie przejmuj się za bardzo i do roku. A w ciąży ruchu i świerzego powietrza ile się da ja tam nawet po plaży biegałam w stroju 2 częściowym 7, 8 miesiącu a byłam olbrzymia :-)
A za tydzień chrzciny dzidzi a ja ciągle nie wiem w co go ubrać bo jest niby ciepło ale jednak nie gorąco jak to napoczatku kwietnia potrafi.
 

Podobne tematy

Do góry