reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Wodzisławia, Rydułtów i okolic

reklama
Ja kiedyś pracowałam w szkole specjalnej... a teraz w karitasie z ramienia szkoły specjalnej pracuje moja siostra ... może znasz... Maria Wilhelm ;D



olozb3hv.jpg
 
Jasne jak dobrze kojarze ta twoja siostra przychodziła niewiem czy dalej przychodzi na grupe 2, a ja miałam z nią wykłady jak chodziłam do szkoły prowadziła rechabilitacje niewidomych i niedowidzących . Chyba że się myle to mnie popraw :)
 
w Kauflandzie jest fajny miś (tak jak kiedyś był miś uszatek) 80cm... pluszowy za 50zł.... nasz maluch dostał go w prezencie od babci....



olozb3hv.jpg
 
hej !!!
Diablica a o którym szpitalu Ty mówisz w Wodzisławiu bo chyba daleko z tego co wiem mieszkasz od szpitala !!!

Kurcze a u nas popsniło sie ze spaniem i budzi sie co chwila i padam na pysk teraz !!! o matko a tak ładnie spała to jej sie odwidziało !!
 
reklama
Justyna.... jak byś usiadła u mnie w kuchni to w lini prostej patrzysz na straż w Wodzisławiu a za nią jest szpital..... użyłam małej przenośni...

A wracają do innych tematów.... na sobotę jestem umówiona z dr. Torką na oddziale... do rechabilitantki nie mogę siędodzwonić ale ma przyjechać kumpel Przemka który jest rehabilitantem i ma mi pokazać ćwiczenia..., a tak wogóle to może być nawykowe bo jak małego zacisnęłam poduszką tak że nie miał możliwości się obrucić to zasnął spokojnie na lewej stronie... z Przemkiem sam układa gówkę na lewo ... więc myślę że pojerzdże z nim trochęna rechabilitację... trochępoćwiczymy w domku (śmieje się jak nim wywijam) i będzie dobrze....

aha już powiedziałam o tym rodzicom.... i dzięki za dyskrecję...



olozb3hv.jpg

 
Do góry