reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Wodzisławia, Rydułtów i okolic

no bo juz sie zastanawiałam gdzie w jodłowniku jest szpital :laugh:
na pewno bedzie wszystko dobrze ! Alek to silny facet i raz dwa sie upora z tym problemem !! a jak poćwiczy to mu tylko na dobre wyjdzie !!! i napisz koniecznie jak te ćwiczenia wyglądają !!
 
reklama
Masz to jak w banku... nawet mogę CI pokazówkę zrobić jak będę w Pszowie...



olozb3hv.jpg

 
Justynka a karmisz ją piersią?Moja to w dzień śpi w wózku jak mi sie uda to ja przenosze do łużeczka.A w nocy to śpi z nami bo też sie budzi do piersi zależy od nocy. Jak u was? :)Dwa pierwsze miesiące spała w łużeczku a potem koniec. :laugh:
 
hej diablica2 jestesmy rownolatkami, jesli jestes rehabilitanyka moze sie znamy.... ja konczylam miedzy innymi fizjoterapie w wodzislawiu .... pozdrawiam
 
MAMOLAFA... jedno nieporozumienie :p.... ja nie jestem rehabilitantką tylko JADĘ do rehabilitanta bo mój mały ma kręcz prawostronny... ale jak ty jesteś rehabilitantką to może udzieliłabyś mi parę wskazówek i informacji na ten temat?

pozdrawiam ;D



olozb3hv.jpg
 
hej !!!
no ja karmię piersią !! niedawno przesypiała od 20 do 24 jedzonko a potem od 24 do 8 a teraz budzi sie co 2 czasem 3 godz i jest autentycznie głodna !!!
wiekszos nocy śpi w łózeczku a ok 5 ląduje u nas chyba ze wcześniej zasne podczas karmienia to tak śpimy ;D a w ciągu dnia to jak przychodzi pora spania to sru do łóżeczka i powierci sie powierci i zasypia sama !!
 
Mama olafa w którym roku ukończyłaś fizjo,może znasz Kaszie Berg??????????? :)
Justynka ty masz super że sama zasypia w łużezku .Tak moja mała w nocy to prawie bez przerwy na cycu wisiała i tak sie nauczyła spać z nami. Wiem jedno jak bede miec drugie to nigdy w życiu z nami nie śpi :) Teraz ma prawie jedenaście miechów i jak zaśnie 22-23 to śpi do 8-9 ale jest noc że raz je a nieraz więcej razy sie budzi :mad:
 
Oliwka a nasza od początku ląduje u nas w łózku były noce co przesypiała na mnie jak sie przylepiła to ja spałam na wpółsiedząco, a jak podrosla to spi pomiedzy nami, ale potrafi sama przespac całą noc w łóżeczku i mimo tego ze sypia czasem z nami nie zbestwiła sie :laugh:
a załoze sie ze jak bedzie druga dzidzia to tez pewnie bedzie lądowac u Was w łózku !!
 
reklama
Do góry