reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Wodzisławia, Rydułtów i okolic

hihi odpocząc za ciebie :-D nie ma sprawy ;-)
z checia bym posprzatała i u ciebie i u mnie tylko nie moge tak sie wysilać:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
oj.... jaka to ulga mieć urlop i nie iść do pracy..... mam cały swój czas dla Olka.... nie mam myśli że muszę iść do pracy..... zarządziliśmy wielkie sprzątanie.... łóżeczka przebrane.... 3 raz pralka przewraca swoim bębnem.... spacerek na rowerku z Olusiem zaliczony.... tak poszalał na podwórku że napił się tylko herbatki i nawet o smoczku zapomniał.... PADŁ.... teraz szybka kawusia i dalej będę sprzątać bo chciałam zrobić gruntowniejsze porządki.... aha... dziś w południe Oluś dostał zwykłe mleczko z kakałkiem.... wchłaniał aż mu się uszt trzęsły.... mam nadzieję że dobrze jego brzuszek zniesie ten eksperyment.... więc ogólnie żyć i nie umierać... :-D
 
fajnie ze masz urlopik odetchniesz troszke ,wy juz po spacerku a my przed :tak:
tez sie za porzadki wezme bo dzis byłam u lekarza i jest wszystko ok i z dzidzia tez to az dostałam spidu i bym tero wszystko wyporzadkowała.Tez chyba ze trzy pralki bede miec prania ale musi mi maz proszek przynieśc;-)
 
Agnieszka tylko nie przeszarżuj z tym sprzątaniem.... ja mogę ...Ty nie...

Dobrze że u lekarza wszystko OK.... na pocieszenie Ci powiem że ja w ciąży chodziłam jak w zegarku co 2 tygodnie:tak:

no i udanego spacerku.....
 
hej kobitki
Kubusiowa dobrze ze sie przyłączyłaś na naszym zapomnianym wątku
diablica i kubusiowa wy nocne marki:confused:nie mozecie spac
 
reklama
Do góry