reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Wodzisławia, Rydułtów i okolic

reklama
witam.... wpadam rzadko... ale to kwestia pracy... albo złego jej planowania....

chciałam zapytać jak sukcesy "nocnikowe"..... Twojej księżniczki.....

Olo po staremu.... dziennie odkrywa nowy świat.... jest coraz bardziej komunikatywny... ale odziedziczony po mnie charakter zmusza go do dużej przekornośći.... hihihihih "ciasteczko"... to słyszy... ale "nie wchodź....".... do już trudniejsza sprawa..... hihihiihi

Pozdrawiam
 
witaj:-)
niestety nocnik narazie odpuscilismy;-) dzieci przewarznie słysza to co nie powinny:-D:-D Olus juz duzy dawno nie widziałam jego zdięć:tak:
 
będę miala troszkę... bardziej "natchnioną" chwilę..... pościągam zdięcia... i wystawię je na BB.... mam nadzieję że Justyna pokaże zdięsia z "kawki" którą u niej miałam.... wiesz.... Justa jest fotografem i ma talent do tego..... a Olo był zauroczony Liwią....
 
będę miala troszkę... bardziej "natchnioną" chwilę..... pościągam zdięcia... i wystawię je na BB.... mam nadzieję że Justyna pokaże zdięsia z "kawki" którą u niej miałam.... wiesz.... Justa jest fotografem i ma talent do tego..... a Olo był zauroczony Liwią....
 
tak tak !!! :-D tak zauroczony ze aż z tego zauroczenia chciał parę razy ją pacnąc czymś i zrzucić z krzeslka :laugh2:
 
reklama
Myślę że się dogadają..... obaj to niezłe charakterki.... żaden nie pozwoli sobie w kaszę dmuchać.... dlatego myślę że będzie dobrze :)
 
Do góry