reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Wodzisławia, Rydułtów i okolic

reklama
a z rybnika tez tu ktos bywa ??

Witajcie dorgie mamy, teraz mieszkam w Wadowicach ale cała rodzina moje mieszka w Wodzisławiu Śląskim w dzielnicy wilchwy, Wesele miałam w Amadeuszu a więc jestem mocno związana z tym miastem :-) Czasami tak jest, że jednak drogi poprowadzą człowieka daleko od miejsca w którym się wychował. Pozdrawiam
 
Witam. Szukam mamy 2-4 latka mieszkającej w Jastrzębiu Zdroju do nawiązania znajomości ponieważ przeprowadziłam się do Jastrzębia i nie znam tu żadnej dziewczyny w podobnym wieku do mojego aby spotkać się na kawie pogadać i żeby synek miał z kim się bawić. Czekam na jakieś odpowiedzi. Pozdrawiam :)
 
Cześć .
Ale tu cichutko? Są jakieś "świeże"mamuśki lub "spodziewające się" z okolic Wodzisławia?
Wiecie czy gdzieś w okolicy jest jakaś szkoła rodzenia? Jak obecnie wygląda sytuacja w szpitalach? gdzie najlepiej rodzić, gdzie podają gaz rozweselający i takie tam???

odezwijcie się coś :)
 
reklama
Do góry