reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Wrocławia

Sidorek

lipcowa09
Dołączył(a)
9 Styczeń 2009
Postów
48
Miasto
Wrocław
Wiem, że na kilku wątkach wspominałam, że poszukuję koleżanek - mam lub przyszłych mam z wrocławia, a to z tego powodu, że warto miec kogoś w pobliżu w razie wymiany wieści lokalnych - o sklepach, rzeczach do oddania lub pożyczenia, szpitalach, szkołach rodzenia ect. Mam nadzieję, że jest więcej osób z Wro i okolic, którym wiadomosci te pomogą poznac bratnią duszę :-)

Zapraszam do wspolnego gadu gadu

PS. No własnie ja wybieram się do szkoły rodzenia Bodyfit (za kulka tygodni) - czy znacie warte polecenia/niedrogie szkoły we Wro?

Ania
 
reklama
Witam Sidorek, ja również jestem, a raczej byłam z Wrocławia, bo od miesiąca mieszkam w Kamieńcu Wrocławskim :) ale chetnie dołącze do pogaduszek :-) co do szkoły rodzenia też jestem w trakcie poszukiwań, słyszałam o bezpłatnych szkołach rodzenia we Wrocławiu ... ale nie wiem jak to się przekłada na jakość. Pozdrawiam :-)
 
A ja od 1,5 roku mieszkam w Swidnicy. Do szkoly rodzenia zamierzam jezdzic do Walbrzycha. Tam tez zamierzam rodzic (slyszalam bardzo dobre opinie o tym szpitalu). No chyba, ze mnie ktoras przekona do rodzenia we Wroclawiu :) W sumie mieszkam tak po srodku, wiec mi wszystko jedno czy bede dojezdzac do Wrocka czy do Walbrzycha :) Pozdrawiam!
 
Matylda ten szpital faktycznie ma bardzo dobre opinie, mnie również przeszło przez myśl żeby tam rodzic...niestety dla mnie wadą dyskwalifikującą szpital w Wałbrzychy są teściowie mieszkający po drugiej stronie ulicy :)))))
 
oj jak miło babeczki, że wskoczyłyści na wątek. a tak z inne beczki to na forum tyle się dzieje, że praca w pracy to 4 strony czytania na różnych wątkach - nei ma co trzeba z pracy zrezygnowac hhihih :-)....

a we Wrocławiu to nalepiej gdzie rodzic? na brochowie... macie jakieś typy miejscówek? ja gdzies ciągle słyszę o brochowie dobre słowa i to mój pierwszy strzał :cool2:

uściski
 
ja chcałam rodzic na klinikach bo tam mam lekarzy do których chodzę od kilku lat, ale niestety zamykaja około 20 lipca :(
...w takiej sytuacji może Dyrekcyjna...?
 
reklama
ale zamykają kliniki wogóle czy tylko szpital?? mam wrażenie, że ile osób tyle pomysłów na porodówkę, szukam w necie jakich opisów o wrocławskich szpitalach - najlepiej jednak jeśli może zaświadczyc o fachowosci i warunkcha kobieta która tam rodziła :tak:
 
Do góry