reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

MAMY Z ZAGRANICY

Witam !!! Nazywam się Iwona Mam rocznego synka .Aktualnie przebywam w Czechach .Jeśli by ktoś mi

MAMY Z ZAGRANICY

LorenB

Fanka BB :)
Miasto
Hessen
Rozwiązania
0
Hej _oli_
Widze ze znalazalas tu droge :o)
Pozdrowionka z ranka dla Ciebe i pozostalym Mamus na obczyznie :o)

reklama

_oli_

Rozwiązania
0
No nie da sie ukryc:tak: Wykrylas mnie :-D Pozdrawiam Was :-)

mysza00

Początkująca w BB
Miasto
Irlandia
Rozwiązania
0
witam!
Mieszkam od kilku lat w Irlandii, Od 2 lat i 8 miesięcy jestem mamą Adasia a w czerwcu urodzi się Helenka!!
Pozdrawiam

Sachmecia

Aktywna w BB
Miasto
Aberdeen - Szkocja
Rozwiązania
0
pozdrawiam zagraniczne mamusie te obecne i te przyszle i tu Oli i LorenB hej dziewczynki Loren wiedzialam ze Ty z Niemiec ale Oli to mnie zaskoczyla :p myslalam ze siedzi sobie w Polsce :p ja mieszkam obecnie w Szkocji, poki co nie mam za milych doswidczen ze sluzba zdrowia i ciaza no ale narazie to poczatki wiec dmuchac na zimne milej nocki wszystkim

LorenB

Miasto
Hessen
Rozwiązania
0
Witaj mysza00
Sachmecia ...gdybys Ty wiedziala gdzie mnie mozna znalezc ;-) - dochodze do wniosku ze sie wszedzie wpycham - chyba czas zaciagnac hamulce :o)

Sachmecia

Aktywna w BB
Miasto
Aberdeen - Szkocja
Rozwiązania
0
Hihi Loren to bardzo dobrze ze sie umiesz zadomowic, ja powolutku staram sie zaklimatyzowac :D a ze Ciebie wszedzie pelno to tylko pozazdroscic i oby tak dalej milego tygodnia dla wszystkich

LorenB

Miasto
Hessen
Rozwiązania
0
Sachmecia - wszystko jest pojeciem wzglednym :o)
Ostatnio interrnet sital sie dla mnie najlepszym kompanem ;o) - mieszkam na takim odludziu ze nawet jesli mam tu kogos z kim moglabym po "ludzku" porozmawiac to zapewno ten ktos w obrebie 100 km jest niezle zakamuflowany :o)
BB jest dla mnie jak "Kaffekranz" - kawcia, ciacho i fajne babki do poklikania:-)

_oli_

Rozwiązania
0
sachmecia, loren czy my sie znamy hmmmm pomyslmy hehe:) Ja rowniez powolutku powiekszam swoje grono, uzaleznilam sie jakby od BB, to jakby pisanie pamietnika, rozmowa z przyjaciolka i wogole super sprawka, pozdrawiam wszystkie babeczki :-)

andradk

Początkująca w BB
Miasto
Dania Frederikshavn
Rozwiązania
0
czesc dziewczyna ja mam na imie Ola mieszkam w dani od 2 lat i oczekujemy wlasnie na sierpien naszego pierwszego dzidziusia pozdrawiam

reklama
Do góry