reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

MAMY Z ZAGRANICY

Witam !!! Nazywam się Iwona Mam rocznego synka .Aktualnie przebywam w Czechach .Jeśli by ktoś mi

MAMY Z ZAGRANICY

reklama

Renatina

mamma bis
Miasto
Ravenna
Rozwiązania
0
Witam, jestem Renata, mieszkam we Wloszech i mam dwoje wspanialych dzieciakow.
Ps. Czy jest jakas mama z okolic Ravenny?

Neti80

Przyszla mama z Kanady ON
Miasto
Ontario
Rozwiązania
0
Czesc!
Pozdrawiam wszystkie `zagraniczne` mamy ;)
Ja obecnie meiszkam w Kanadzie (GTA) I chetnie nawiaze kontakt z tutejszymi mamuskami. 3lata temu Przeprowadzialam sie z UK (London) do Kanady (Ontario:Toronto/GTA)
Obecnie jestem we wczesnej ciazy ale juz intensywnie szukam wszelkiego info o ciazy jak I o byciu mama ;)
Do tego wszystkie kolezanki zostaly wlasnie w UK.. wiec pozostaje net na szukanie znajomych. Obecnie jestem housewife a wiec nie pracuje wiec trudno na poznawanie ludzi, ale wierze ze tutaj uda mi sie poznac ciekawych ludzi, w koncu meza poprzez net udalo mi sie poznac ;) :D P
pozdrowionka mamuski!
Neti

Do góry