reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z żoliborza( Plac Wilsona)

Asiu a które są dobre na szajnochy? bo ja niby nie mam doświadczenia ale pamietam,ze jak sama byłam tam zapisana to jakoś nie bardzo lekarze mnie przekonali. zapisałam się terazdo kogokolwiek tzn Julianka
 
reklama
Hej:-) Jestem mamą 2 miesięcznego chłopczyka i jak tylko poprawi się pogoda chętnie pospaceruję z innymi mamami :tak: mieszkamy obok przychodni na Szajnochy.

 
Ostatnia edycja:
Hej, ja już z malutką Stellką nieźle ogarnięta i nawet już mamy określone godziny spacerków - zwykle około 12.30-13.00 wychodzę do parku przy kanałku potockim. Jakieś chętne na wspólne spacerki?
 
My spacerujemy wzdluz kanałku :-) teraz glownie na pac zabaw.. ale jak mala wybawi sie na pacu zabaw to potem z checial rusza na spacer..
 
Jak dla mnie to godzina niestety nie do spotkania. Ja na pierwszy spacer ruszam zaraz a na drugi koło 15tej.

Ok 12-13 Dominika śpi w domu a ja mam czas dla siebie obiadu i miliona innych rzeczy do zrobienia.
 
AsiaKC - każde dziecko ma swój rytm dnia. Moja gwiazda teraz śpi w domku, o 12.00 zje "lunch", pobryka chwilę na macie i ruszymy na spacer. Drugi ewentualnie po powrocie tatusia z pracy, a po jej obiadku, który je o 16.00.
 
A nasz rytm jak zwykle taki sam.. zero snu w dzien, wiec caly dzien na dworze.... :-) tak ,wiec my sie mozemy dostosowac :-)
 
Bosonóżka: ja wychodze mniej wiecej w takich godzinach, wiec chetnie sie wybiore, chociaz my zatrzymujemy sie juz tez na placu zabaw tak jak Stopi ;)

od wtorku jestem w domu wuec chetnie sie rusze
 
reklama
No to koniecznie musimy się umówić! A place zabaw akurat bardzo fajne mamy w parku, nie mogę się doczekać, kiedy Stellka będzie korzystać.
A póki co moja to siksa mała przy Waszych maluszkach będzie - 3 miesiące ledwie.
 
Do góry