reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z żoliborza( Plac Wilsona)

No to koniecznie musimy się umówić! A place zabaw akurat bardzo fajne mamy w parku, nie mogę się doczekać, kiedy Stellka będzie korzystać.
A póki co moja to siksa mała przy Waszych maluszkach będzie - 3 miesiące ledwie.
My dzis caly dzien na Kepie spedzilysmy.. glownie na placu zabaw.. jeden minus jest taki, ze w weekend starsznie duzo tam dzieci... przepychanki na domku :-)..
 
reklama
halo, czy są to jakieś przyszłe/obecne żoliborskie mamy?

jak dzieciakowo jest na żoliborzu? my wyprowadziliśmy się stąd do bliskiego wilanowa jakieś 3 miesiące temu, ale tęsknię jak szalona i prawdopodobnie wrócimy na stare śmieci...
chętnie poznam Wasze zdanie o byciu mamą z okolic wilsona ;)
 
Tak się składa że ja Żoliborz dopiero poznaję bo przeprowadziłam się w te okolice pare lat temu ale do tej pory jakoś nie było powodu rozglądania się co jest wokół nas. Teraz kiedy córka zaczyna chodzić i ogarnął ją szał karuzel i huśtawek chętnie testujemy różne miejsca. Narazie park przy placu Wilsona jest na topie.
Weronka - z tym 'bliskim' wilanowem to chyba tak ironicznie ;-)
Jak znacie jakieś atrakcyjne nieproblematyczne miejsca dla dzieciaków to piszcie, my chętnie skorzystamy
 
TWeronka - z tym 'bliskim' wilanowem to chyba tak ironicznie ;-)
Jak znacie jakieś atrakcyjne nieproblematyczne miejsca dla dzieciaków to piszcie, my chętnie skorzystamy

no, nie wywiało nas pod świątynię opatrzności, tylko trochę bliżej, ale w maju - WRACAMY! :)
też chętnie poznam jakieś dzieciakowe miejsca - póki co ogródek jordanowski, kalimba, kępa potocka, chętnie poznam namiary na jakiś dobry żłobek ;)
 
Witam Serdecznie =) Daaawno mnie tu już nie było =) My ostatnio najczęściej chodzimy na sady, park Żeromskiego trochę za tłoczny, hehe =D Póki Zuzka jeszcze mała co chwila ktoś przebiega i ją przewraca, więc póki co na sadach nieco bezpieczniej =D Jeżeli już się do Żeromskiego wybieramy to w tygodniu, kiedy mniej ludzi, ale już dawno tam nie byłyśmy =) Też chętnie poznam inne miejsca bo te sady już nam się trochę nudzą =)
 
Witam:)
My mieszkamy na sadach (Broniewskiego) i jesteśmy niemal codziennymi gośćmi parku na sadach.Choć plac zabaw malutki to przynajmniej w cieniu. Do parku Żeromskiego rzadziej chodzimy.
 
ja akurat mieszkam dokładnie na przeciwko, więc pewnie pochodzę trochę do tego Żeromskiego. ale Sady też odwiedzę z chęcią! :)
 
Odnawiam temat :) Są tu jakieś mamusie z Żoliborza chętne na wspólne spacerki? Niedługo zrobi się ciepło (mam nadzieję :)) I trochę tak smutno chodzić samotnie :( Na ulicy widzę mnóstwo mamuś, ale wszystkie chodzą w jakiś grupkach, a ja niestety do odważnych zbytnio nie należę i nie lubię się wtrącać w już nawiązane przyjaźnie ;) Dlatego cały czas poszukuje mamuś na wspólne spacerki :)
 
reklama
Do góry