reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z żoliborza( Plac Wilsona)

a ja spedzalam kazdy weekend u dziadkow i chodzilam na broniewskeigo do przedszkola(tuz przy bloku dziadków)wiec po przedszkolu tez podwórko:) a meiszkalam krotko ale wiele lat te weekendy pozostaly:) na broniewskiego z tej strony co Ty czyli na przeciwko dzisiejszej elei ,ale po drugiej stronie elbląskiej
 
reklama
stopi dwa byly. jedno w bloku drugie na przeciwko kolo smietnika, nr 87 chyba. ja wlasnie do tego:)a ktory jestes rocznik?ja 85
 
OLA ja cos pomieszalam.. zle zrozumialam heheh ale teraz jzu doszlam.. ja chodzilam do tego przedszkola przy Broniewskiego, ale po drugiej stronie Elblaskiej :-) takie w osiedlu :-)
 
Ja mam trzymiesięczną córeczkę i chętnie dołączę do grupy spacerujących mam z Żoliborza. Mieszkam przy Teatrze Komedia. Spacerujemy głównie po Kępie Potockiej, czasem w okolicach Cytadeli.

chrupka ja mieszkam bliziutko:) sady żoliborskie.nudzę się w mym parku więc tak jak wy spaceruję ostatnio nad kanałkiem(kępa potocka)


Chrupka, Ola, to ja jestem najbliżej :) Mieszkam na Gojawiczyńskiej :) Ola, w którym miejscu na Sadach jestes?
A moi chłopcy chodzą do przedszkola 288 na Elbląskiej (63a)
 
Asia to ja obok:) na gojawiczyńskiej samochód parkuje...na tołwińskiego meiszkam więc pewnie blok obok:p

a ja dzisiaj do lasku bielańskiego poszłam na spacerek:)
 
Ostatnia edycja:
Stopi bo ja nie zawsze planuję dokąd pójdę:) czasem wyjdę z domu i dopiero zastanawiam się:) ale wczoraj i dziś u siebie na sadach głównie spacerowałam bo na ostatnich dalszych spacerach budził się i płakał.

a wy gdzie?:)
 
reklama
Do góry