reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z żoliborza( Plac Wilsona)

Ja ewidentnie w antyfazie spacerowej jestem do Was.
M.in Dominika mi śpi w domu od ok 11 do mniej wiecej 13 wiec korzystam i robie co sie da. NA spacer mogę się wybrać wcześniej i/lub później...
 
reklama
a ja juz przyzwyczailam sie,ze spacer 12-14 ale dzis wyszlam przed 13ta bo walka o cyce mi przesunela wszystko(w sensie laktator)
 
Ja mam trzymiesięczną córeczkę i chętnie dołączę do grupy spacerujących mam z Żoliborza. Mieszkam przy Teatrze Komedia. Spacerujemy głównie po Kępie Potockiej, czasem w okolicach Cytadeli.
chrupka ja mieszkam bliziutko:) sady żoliborskie.nudzę się w mym parku więc tak jak wy spaceruję ostatnio nad kanałkiem(kępa potocka)

Może za jakiś czas mi się uda wybrać z Wami na pierwsze spacery? Jestem świeżo, od kilku dni zaledwie, upieczoną mamą z ul. Gwiaździstej - więc tuż przy Kępie Potockiej i to pewnie będzie moja najczęstsza destynacja spacerowa. Miło by było poznać mamy z okolic.
 
peperka skasowal mi sie twoj tel...a tez bym wyszla w najblizszym czasie:)

bosonóżka to czekamy z dwa tygodnie i umawiamy się:) gratuluję słodkiej córuni
 
reklama
Do góry