reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z żoliborza( Plac Wilsona)

reklama
dzieki dziewczyny za spacer. musze z przykroscia stweirdzic ze chyba was sie tak przestraszyl, bo jak dochodzilam do domu to zaczal szalec w wozku, w domu tez sie nabiegal i dopiero poszedl spac :)
 
to w sumie dobrze bo zdrowy chociaż:) a nowe ciotki straszne są po prostu:p
a my 3 godzinki na spacerku i potem nakarmiłam go w końcu.cyce tylko zjadł i ulał troche nawet.jakies bardziej dojne czy co :)
 
Ja też dziękuję za spacerek =) I przepraszam, że tak mało mówiłam, ale ja nieśmiała troche :zawstydzona/y: potrzebuję czasu, żeby się rozkręcić =)
a mojej się nie spodobało że ją do domu przytargałam i z wózka wyciągnęłam =)
 
Witam,
czy może Pani powiedzieć co nieco o przedszkolu 288, zapisałam tam córcię bo mieszkamy blisko i mam nadzieję ze to dobry wybór :)
 
ja moge sporo opowiedziec ale moze jakies konkretne pytania? Ogólnie jestem bardzo zadowolona i załuje ze sie przeprowadzamy i bedziemy przedszkole zmieniac.
 
stwierdzenie "ogólnie zadowolona " już mi wystarcza :) mam nadzieję tylko że będzie przyjęta.
przeprowadzamy się tam w okolice i może Pani lub pozostałe mamy polecić fajne miejsca dla dzieci w okolicy , dziękuję z góry
 
Jak zupełnie nie w temacie spacerkowym - poszukuję przychodni pediatrycznej wartej polecenia, a na bliski Żoliborz nie mam tak bardzo daleko. :-)
 
Ja chodzę na szajnochy - dwie lekarki są świetne :tak:... ale w sezonie chorobowym strasznie ciężko się dostać do lekarza (ja nie mogę wyjść o 6 rano z domu po numerek), do dzieci zdrowych zapisy na miesiąc z góry.... słowem tłok.
 
reklama
Do góry