reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z żoliborza( Plac Wilsona)

antar

Mamy lutowe'09
Dołączył(a)
20 Maj 2008
Postów
1 890
Miasto
Warszawa
Cześć dziewczyny!
Jestem świeżo upieczoną mężatką a i bycie mamą to nowa rola jaką przyjdzie mi pełnić w ciągu miesiąca:) Dopiero przeprowadziliśmy się na żoliborz i jestem przerażona, bo zero dzieci, za to multum staruszków. Może to dlatego że jest zima, ale i tak nie mam z kim poplotkować o dzieciach. Jest tu jakaś mamusia przyszła lub obecna z Żoliborza?
 
reklama
Z Żoliborza nie, ale z Bielan:-):-)W sumie to niedaleko od Palcu Wilsona. Zawsze możemy poplotkować o dzieciach :-):-)
 
Gdzie chodzicie ze swoimi dziećmi na spacery? Bo oprócz jednego skwerku przy placu wilsona nic zielonego nie widziałam.
 
Antar-jest sporo zieleni na żoliborzu i bielanach-mamy szczescie:tak:
Jordanek,Żeromski,Cytadela,Sady Żoliborskie,Park Olszyna,Kępa Potocka,Park Kaskada-oraz wiele,wiele mniejszych skwerkow i zzielonych placow zabaw:-)
Jak Adas sie urodzil mieszkalismy przy Hali Banacha-tam to dopiero masakra,łazilam z wozkiem w kolko na malym placyku przy Jana Pawła-koszmar:dry:
 
No, jeszcze Lasek Bielański :)

No a na Wilsona to przecież ładny duży park jest. Ja bym go skwerkiem raczej nie nazwała. Miasto ponoć wywaliło na niego 6 milionów, aby zmodernizować. I spory tam plac zabaw dla dzieci jest.
 
I co? wiecej mam z Zoliborza niet? :) moze sa mamuski, ktore niedawno urodzily pociechy? Moja ma 3 miesiace i szukam takowej na wspolne spacery....
 
Ja mam trzymiesięczną córeczkę i chętnie dołączę do grupy spacerujących mam z Żoliborza. Mieszkam przy Teatrze Komedia. Spacerujemy głównie po Kępie Potockiej, czasem w okolicach Cytadeli.
 
reklama
Dziewczyny Zoliborz czy Bielany maja duzo super miejsc do spacerow i dzieci tez jest sporo :-) Wystarczy wyjsc na plac zabaw na Wilsona jak jest cieplo i wtedy to sie widzi ile tam dzieciakow jest... na Kepie to samo... faktycznie nie ma tu takich wycieczek z wozkami jak na Kabatach, ale to mzoe i lepiej, bo do przeczkola bedzie dziecku latwiej sie dostac :-)

To co kiedy spacerujemy??
 
Do góry