reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy za granicą

czesc zagraniczne mamy! :)
kilka dni temu dowiedzialam sie ze bede mama, termin z OM wypada na 18 sierpnia - urodziny mojego Taty :D
oby wszystko bylo dobrze i u mnie i u was! :*

pytanie do dziewczyn z UK - co ja mam teraz wlasciwie zrobic?? Wczoraj bylam na A&E, zaliczylam skan i badanie krwi bo troche plamie. Ale co dalej to nie mam pojecia...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witaj Sunny Gyal.....Teraz kochana to moim zdaniem powinnas dużo odpoczywać ...A co powiedzieli Ci po tym scanie???Ja na twoim miejscu bym całą ciąże pochodziła do polskiego lekarza a zwlaszcza te pierwsze miesiące najgroźniejsze, tymbardziej że mieszkasz w Londynie......Ja do Londynu do lekarza dojeżdżam 2 godziny....Wspaniały lekarz....Co prowadzenie ciąży przez polskiego wykształconego lekarza to nie przez jakąś połozna z ukonczonym dwutygodniowym kursem.....pozdrawiam
 
Wskakuje I ja tutaj, termin OM na 1 sierpnia, Mamuska z Irlandii. Niestety puki co Malo sie udzielam poniewaz mecza mni mdlosci I okropne wymioty.
 
Witam przyszłe Mamusie i sama dołaczam do sierpniówek. Ze juz pozno, jutro zabiore się za poczytywanie.
Joanno mogłabyś napisać mi co to za apteka gdzie można zakupić progesteronik? ;> Staram się myśleć pozytywnie i nie panikować ale po 6 latach starań i niespodziewanym cudzie nie jest tak łatwo :(

Witaj:) Strona nazywa sie Buy Duphaston Online Without Prescription, na lek czeka sie okolo 5 dni-ale warto, dla swietego spokoju:) Pozdrawiam!!

A Jesli chodzi o lekarza, to jakbym tylko miala taka mozliwosc to z pewnoscia skorzystalabym z polskiego ginekologa w Londynie. Przede wszystkim nie ma co sie zle nastawiac na ciaze w Anglii tu nie jest tak zle, tylko trzeba troche cierpliwosci i duuzo ospoczynku:) Byle do pierwszego skanu, aby przestac sie denerwowac, czy wszystko jest ok!!:)
 
Ostatnia edycja:
Witaj Basik, wiem co czujesz, ale trzeba myslec ze to dobry znak.

Joanno dziekuje za wiadomosc. Cena troche kosmiczna ;/ Na razie wypytuje inne dziewczyny czy nie maja na zbyciu a w poniedzialek chce isc wymusic badanie progesteronu.
W czwartek mialam robione wszelkie wymazy i pobierana krew na tokso, morfo, inne zoltaczki etc. Dostalam takze polozna, wraca dopiero w poniedzialek wiec od wtedy bede wiedziala co jestem w stanie od niej wydobyc ;p

A jak tam wasze samopoczucie i przygotowania do swiat??


Aaa Joanno, wyczytalam, ze oni tutaj maja normalnie dostepna lutke [ utrogestan ], wiec moze uda mi sie wycyganic..
 
Lilith, dobrze wiedziec, że są inne opcje:)

Ja się dopiero dowiem co i jak w piatek mam spotkanie w szpitalu na scan i zobaczę czy będą mi pobierac krew na badania...Dam znac jak tylko będę wiedziec jakies wyniki.
 
Wiesz, zalatwilam sobie jeszcze lutke od innych dziewczyn. Tu wiele osob stara sie pomoc, tylko trzeba troszku "bajzlu" narobic i naskrobac postow gdzie sie da.
Fajnie, ze masz scan tak szybcutko.
Ja mialam miec dzis wizyte u poloznej i lekarza [ dowiedzialam sie przekladajac wizyte ] ale ide dopiero 31. Nie bylam w stanie sie pozbierac. W zeszly czwartek chyba, dali mi lek metoclopramide, wczoraj zdecydowalam sie wziac go po raz 1 i bylo jeszcze gorzej :( Odstawilam i mam teraz dostac leki w syropie. Nie przyjmuje nawet kwasu foliowego czy magnezu bo nie idzie utrzymac..
Czekam tez na telefon z wynikami krwi..i potwierdzenie piatkowych badan. Do mnie przychodzi pigula pobrac mi krew, wiec to spory plus inaczej znowu nic by nie wyszlo z wizyty..

Dziewczyny a Wy gdzie? Meldowac sie tu :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie jestem nowa na formum
Mieszkam w Uk
To moja 2 ciaza
Rok temu serduszko przestalo bic w 7 tygodniu
Przechodzilam to na wyspach i jak do tej pory nie mam zlych doswiadczen do 7 tygodnia mialam 3 usg potem diagnoza zasniad groniasty :( ale jak narazie wszystko jest ok pozdrawiam Was dziewczyny serdecznie i mam nadzieje ze wszystkie razem doczekamy do sierpnia :)
 
reklama
Witam nowa mame, skad jestes?
Mialas juz robione jakies badania czy dopiero sie wybierasz?
Mojej pierwszej fasolce takze przestalo bic serduszko, dowiedzialam sie o tym w 8 tyg. Ale nie pow. Kiedy bic przestalo.. Kolejna ciaze donosilam, choc z poczatkowymi komplikacjami a gdy mala miala ponad rok przybylismy na wyspy. To moja dluuugo wyczekiwana ciaza. Mam tu swietna opieke, choc na usg zapisalam sie prywatnie..

Pandorka co z Toba? Joanna tez milczy..
 
Do góry