reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy za granicą

Witam dziewczyny i gratuluje! Mieszkam w Irlandii i tak jak Basik 77 mam termin na 1 sierpnia :) Jestem po ivf w irlandzkiej klinice i do tej pory bylam pod ich opieka, fantastyczna zreszta.Teraz czas wybrac szpital. Dziewczyny z UK ,wybieram sie do Was zrobic test Nifty bo w Irlandii niestety nie robia,znacie moze jakies kliniki warte polecenia?Pozdrawiam Was serdecznie!
 
reklama
Witam nowa mame, skad jestes?
Mialas juz robione jakies badania czy dopiero sie wybierasz?
Mojej pierwszej fasolce takze przestalo bic serduszko, dowiedzialam sie o tym w 8 tyg. Ale nie pow. Kiedy bic przestalo.. Kolejna ciaze donosilam, choc z poczatkowymi komplikacjami a gdy mala miala ponad rok przybylismy na wyspy. To moja dluuugo wyczekiwana ciaza. Mam tu swietna opieke, choc na usg zapisalam sie prywatnie..
.

Mieszkam w Sheffield UK
Badań żadnych jeszcze nie miałam dzwoniłam do szpitala tydzien temu bo miałam chwile plamień ale kazali zaczekac wtedy wyliczli ze była by to połowa 5 tygodnia i ze nic i tak nie bedzie widac mam dzwonic po niedzieli wtedy powinna byc koncowka 6 i jak zrobia mi usg to bedzie juz wszystko jasne
powiedz mi gdzie zapisalas sie prywatnie na usg i ile to tutaj kosztuje a czy robią tu Bete ??
martwie sie strasznie
 
Kochana, betke robia..zalezy tez gdzie ja chcesz miec zrobiona. Raz, jeszcze nie w ciazy mialam robiona w GUMie. Teraz zas jak juz jestem w ciazy zrobic nie chca, bo po co skoro jest pewnosc.. Ale prywatnie to bez problemu. Raz tylko sprawdzalam, przy okazji tych usg. Kwota byla podana 75f!! no chyba oszaleli. Ze scanem juz duzo lepiej. Ja ide za 40f. Akurat bylo w promocji swiatecznej, normalnie w tym miejscu jest za 50f. Scan ma trwac ( w tej cenie, drozsze trwaja dluzej, wiecej zdjec etc) 15 minut I dostajesz 1 zdjecie. W moim wypadku to wystarczajace, chce tylko zobaczyc serducho I bede szczesliwa. Te scany sa podzielone na tyg. I wymagania czyli co oczekujesz. Wpisz kochana w Google prywatny early scan w Twoich okolicach a wyskoczy Ci cala masa prywatnych gabinetow. Na nich sa pakiety lub osobne scany. Taki "uniwersalny" bywa w sklepach, chyba mothercare. Oczywiscie nie kazdym. O Ile dobrze pamietam adres to ultrascan.com ale teraz nie potwierdze bo siedze na mobilu I brak mi cierpliwosci. Jesli bedziesz miala problem poszukac to pisz, od razu pomoge. Acha, wczesne scany robia od 7 czasem dopiero 8 tyg. Jak znajdziesz kilka wybranych juz to zobacz jak z terminami. Ja wole do st. Helens dojechac a miec szybciej niz na miescie ale dopiero tydzien pozniej.
Tez sie martwie.. Staram sie myslec pozytywnie ale gdy czytam o tych plamieniach to mi sie serce lamie I wariuje na swoje obecne klocia..
 
Sprawdzilam sobie znalazlam oferte ze 100£ ale za te same pieniazki mam mozliwosc pojechac do manchesteru do polskij kliniki Narazie zaczekam do poniedzialku zadzwonie zobacze na kiedy mnie umowia Obiecali mi rok temu ze skoro jestem po zasniadzie to kolejna ciaze beda bardzo monitorowac mam nadzieje ze tak bedzie Boje sie juz swirowac zaczynam chyba bo dzis cos mniej mnie piersi bola A poza tym żadnych objawow innych nie mam Najwazniejsze ze juz nie plamilam od tygodnia Lilith napewno bede czesto i duzo pytac z gory przepraszam :)
 
Nie idz tam kochana! Domi mi potwierdzila, ze to sa :wściekła/y: etc. Jak juz mozesz do man jechac to tam na pewno znajdziesz inna prywatna praktyke. Byle nie do Polskiej!
A Ty, skoro jestes po przejsciach i to tutaj plus zasniad, na pewno bedziesz miala lepsza opieke. A powiedz, lutke masz teraz na te plamienia??
Pytaj, ja sama mam cala mase pytan :D Im wiecej wiemy, tym jestesmy spokojniejsze :*
 
Dziewczyny podobno jest jeszcze jedna polska klinika w samym centrum manchesteru, w kazdym razie odradzam polska przychodnie w Eccles.
Ja za betke w angielskiej klinice w manchesterze placilam 36f, dla porownania w polskiej przychodni w Eccles zaplacilam 80f, no i Szyszunia daremna twoja jazda tam jesli to tak wczesna ciaza, sprzet starej daty a pani ginekolog bar9dzo nie przyjemna. Slyszalam ze ta przychodnia w centrum Manchesteru kolo Piccadilly Station jest lepsza, ale ja juz chyba mam jakis uraz co do polskich lekarzy w uk.
 
Ostatnia edycja:
LILITH mnie szybciej znajdziesz w grupie na FB niz tutaj-po prostu z braku czasu.

Dziewczyny w Manchester sa polskie przychodnie. Jedna gorsza od drugiej. W obydwu gin (choc nie ten sam) to jakis cholerny konowal. W tej zielonej przy piccadilly gardens jet tez babka, ale tez nie jest godna polecenia. Trzymajcie sie z daleka.
 
Pandorka, moge prosic o dolacznie mnie do gruoy na fb, napisalam ci chyba ostatnio pw.
Dzieki za info w sprawie tej drugiej przychodni.
 
reklama
Dziękuje dziewczyny za info o tych polskich kliniakach. Nie znałam nikogo kto korzystał z ich usług.
LILITH nie nie biorę luteiny nie mam jej. Plamiłam tylko raz 10 dni temu wiec mam nadzieje ze to się już nie powtórzy.
Jutro będę dzwoniła do GP i mam nadzieję, że zgodzą się skierowac mnie na skan. Nie wytrzymam jeszcze kilku tygodni niepewności.
 
Do góry