reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy Zakupoholiczki :P

Mononoke

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Lipiec 2010
Postów
1 311
Myślę, że ten temat się przyda :) Wymieniamy się linkami i zdjęciami wszystkiego co kupiłyśmy dla siebie (np: odzież ciążowa) i dla naszych bobasków (ciuszki, ciuszki, ciuszki, wózki, mebelki, zabawki itd itp....)
Ja co prawda wstrzymuje sie z zakupami do końca 3 miesiąca ale mam nadzieje, ze inne mamy chętnie podziela sie z nami radoscia juz niedlugo! :)
No dziewczynki, do dziela!!!:p
 
reklama
Ja dla dzidzi na razie nie planuję żadnych zakupów, bo mam mnóstwo rzeczy po moim Niutku :) Więc zakupy będę robić dopiero, jak okaże się, że urodziłam córcię. Chociaż, to pewnie też dopiero po jakichś 2-3 miesiącach, bo na początek mam mnóstwo unisexów i trochę dziewczęcych ciuszków po córce kuzynki ;)

Za to swoją garderobę koniecznie muszę zaopatrzyć w jakieś ciężarowe ciuszki, bo w poprzedniej ciąży wszystko znosiłam doszczętnie :)

Myślę też o jakimś fajnym wózku, bo ten, który mam dla Niutka straszliwie ciężki w manewrowaniu jest. No i koniecznie muszę nabyć fotelik, bo ostatnio mieliśmy pożyczony. Ale te zakupy to pewnie będę robić przy końcówce ciąży...
 
Ja musze się rozejrzeć za nowym stanikiem, bo w starych nie daje rady, cycki mi odpadaja :( tylko nie wiem gdzie ja znajde odpowiedni. Przed ciaza nosiłam 65 E i to tylo w necie taie dostałam. Teraz się tak zastanawiam czy obwód pod biustem bardzo się w ciąży zwiększa ? bo jak mi się powiększy to już bez problemu mogę dostać coś na 70 pod cyckami. Musze poszukać po sklepach czegoś wygodnego bo zamawiać nie chce bo drogo wychodzi :(
 
ja narazie zakupów ciuszkowych nie robię, (do okreslenia płci) bo mam sporo bo córce

ale wózek musimy zmienić,wiec już rozglądaliśmy sie za wózkami dla dwojga bo Emi będzie miała nie całe 2 lata więc nie da rady za rączkę iść na spacer,a ja zawsze na długie chodzę,bo przy okazji robię zakupy,więc musimy (i chcemy dla bezpieczeństwa) kupić takie dla dwójeczki.

już sie zdecydowaliśmy na ten wózeczek
Nowość!Kolekcja 2010 ABC Design ZOOM bliźniaczy (1367448379) - Aukcje internetowe Allegro

posiada wszystko to co chcemy,dokupimy tylko gondolkę,fotelik i folię
a stary sprzedamy

a wy jakie chcecie wózeczki?
 
A ja mam caly czas nadzieje, ze bede miala blizniaki :) Tak sobie jakos ubzduralam :D

Wozeczek faktycznie fajny :) ja o wozku jeszcze nie myslalam, wiele mi sie podoba i bede musiala faktycznie kiedys przysiasc i sie tym mocniej zainteresowac:)
Na pewno chce zeby byl 3 w 1 :D Do tego zwrotne kolka bo sie bedzie dobrze prowadzilo. Najlepiej kolor unisex bo planujemy miec 3 dzieci :D I narazie tyle :D
 
dziewczynki, ja planuje USG za ok 1,5 tygodnia żeby było słychać serducho, no a po usg zrobię pierwsze zakupy dla dzidzi.
już oglądałam troche robiąc zakupy w TESCO mają tam cudowne ubranka dla maleństw, synkowi też tam kupuję chociaż najładniejsze ubranka są do 1,5 roku :-p. no i zaszaleję
 
dziewczynki a słyszałyście o tym kalendarzu linearnym czy jakoś tak, tam można określić płec w dniu poczęcia, wszystkim moim znajomym się sprawdziło, u mnie wychodzi córcia
 
więc do określenia płci można kupować ubranka na podstawie kalendarza, choć ja mam podejrzenia że będzie drugi chłopiec więc będę kupowała dla chłopca albo jakieś uni hehe
 
Mononoke ja podobnie ubzdurałam sobie bliźniaczki :) 2 dziewczynki. Jak tak będzie to chyba mój mnie zabije. u mnie w rodzinie od strony mamy babci siostra miała blizniaki, wiec jakies tam prawdopodobienstwo jest ale chyba znikome.

Ja za wózkiem patrzyłam, ale narazie to tylko ogladanie, napewno 3w1 i musi byc lekki, i w miare wąski zebym sie wyrobiła w ciasnych uliczkach z masa zaparkowanych aut :( i regulowana raczke musi mieć, i musi być jedna raczka, i dobry kosz na zakupy, i hamulec i miejsce na butelkę.Troochę doświadczeń z jazdą tego typu bryką mam więc w miarę wiem co chce.
 
reklama
Do góry