reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy Zakupoholiczki :P

reklama
Anisen śliczne łóżeczko :-)

Igocencja, ja też mam szlaban :-p dzidzia juz ma tyle ciuszków a ja mogłabym wiecznie ogladać w sklepach te maleńkie ubranka i kupować chociaż pewnie połowy nigdy bym nie uzyła ;-)
 
dziuba promocja obowiązuje dopiero od 4 sierpnia i z tego co czytam to tylko na 1.

W paczce 27 szt. A chusteczki pampers rzeczywiście 4x64 szt-19,99
 
Anisen super łóżko- sama chętnie ułożyłabym się w takim do snu. Tylko pewnie stopy by mi wystawały :)

A ja słyszałam, że ten leżaczek jest super, ponoć przy każdym ruchu dziecka sam się buja więc dzidziol ma frajdę. No ale cena powalająca. Ja narazie wogóle nie kupuje leżaczka-bujaczka. Może ktoś nam sprezentuje hihiihh W sumie nawet nie wiem w jakich sytuacjach miałabym go używać- jakas taka zielona jestem z tym bujaczkiem.
BABY BJORN LEŻACZEK BALANCE -KOLORY- kurier SklWwa (1726166730) - Aukcje internetowe Allegro
 
Anisen przesliczne lozko. Bardzo mi sie podoba :-)
Tofilesia ile ten lezaczek kosztuje :szok: Ludzie to chyba na glowe poupadali. Kawal druta co sie wygina obszyty materialem i tyle kasy :wściekła/y: To ja obstaje przy swoim czyli takim jak kasiula, ktorego de facto jeszcze nie kupilismy :-)
 
kasiula też mi się on podoba. Ta małpeczka i hipcio są przesłodkie:tak:. Ja jednak mam manię na kociaki. Jak będę miała kasę to się zastanowię ale myślę że to dobrze spożytkowana kasa. Może jeszcze ktoś z rodzinki sypnie to wtedy zakup murowany :-D

Tofilesia cena jest z kosmosu :szok:.
 
ellsi
ja już mam te huggisy i 20 szt jedynek i 90 dwujek więc mam nadzieje że podpasują.
ale dada jak narazie mi się chyba najbardziej podoba, wydaje mi sie taka najmilsza w dotyku, nawet w porównaniu do pampersów. mam nadzieje że małej nie uczuli i będziemy mogły ich żywać.

Tofilesia
ten bujaczek to przegięcie. nic ciekawego za taką cene.
A wsadzać w bujaczek będziesz jak będziesz chciała mieć chwile dla siebie i wolne ręce od dziecka. bujaczek go pobuja za ciebie, dlatego chyba lepiej żeby sam to robił a nie pod wpływem rchów dziecka, bojakoś mi się nie chce wierzyć że to się sprawdzi na dłuższą mete.

my narazie będziemy mieć kołyskę z wibracjami i melodyjkami, a potem dostaniemy w spadu fajny bujaczek z bajerami.
chce też potem kupić fotelik taki wyższy do karmienia, żeby mieć małą w kuchni na wyższym poziomie niż podłoga. niech się uczy gotować od małego :)
 
Po Adasiu bujaczek sprzedałam i żałuję, teraz chciałam kupić huśtawkę bujaczek ale stwierdziłam, że jeszcze Adaś będzie chciał tak wchodzić, więc kupię zwykły, taki jak miałam, coś jak pokazujecie :-)

Tofilesia mnie się wydaje, że mało wygodny ten leżaczek bujaczek, na pewno nie jest od urodzenia... Ja bym nie kupiła... Ale skoro mówisz, że znajomi mieli i fajny, to pewnie zalety ma :-)

Co do leżaczka, bujaczka to uważam to za świetny wynalazek :-) dziecko do leżaczka, do łazienki i można prysznic wziąć, do kuchni - obiad zrobić :-) bez tego ciężko...
 
tofilesia mi też ten leżaczek się nie podoba..jakiś taki pionowy jest..no i cena też nie do zaakceptowania;-)

Ja na razie leżaczka nie kupuję, liczę że może familia się zrzuci i będzie..na pewno im podpowiem. Bo ciuchów i zabawek nie potrzebuję..
 
reklama
Ja tez lezaczka bujaczka nie kupuje, bo wiem ze moze od rodziny w prezencie dostaniemy, tak samo karuzele do lozeczka, moj brat sie zaoferowal. Ja chce taka z karuzelka, projektorem i pozytywka. 160zl. Wiec wydatek jest. Tak samo lezaczek i mata edukacyjna. sadze ze nie potrzebuje tego w pierwszyuch dniach zycia dziecka i dziadkowie chetnie sprezentuja jak zakochaja sie w we wnuku!
 
Do góry