reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy Zakupoholiczki :P

Identyczną jak magda właśnie zamówiłam na allegro za 89,99 u osoby u której już zamawiałam wcześniej. Moja mama mówiła że właśnie najlepsze są jak najprostsze bo wtedy mniej zakłóceń odbierają. U mnie będzie konieczna bo kuchnia na dole i za każdym razem jak schodzę na dół to się stresuje czy aby mała nie płacze. Po za tym znajoma używa mimo iż jej synek ma już 2 latka więc wydatek na pewno opłacalny.
 
reklama
sylwia
dzięki za info , u nas dada też sie sprawdzają, ale mogły by być ciutke bardziej chłonne żeby całą noc wytrzymać, spróbuje więc pampersów,promocja rzeczywiście fajna.
A z takasa co wraca to jak jest? bez problemu moge potem wydać na co chce?
 
Witam
Mam do sprzedania [FONT=Arial, sans-serif]6-cio częściowy komplet do chrztu dla Chłopczyka, rozm z metki 74 ale wydaje mi się że jest mniejszy 68, (mój Synuś [/FONT][FONT=Arial, sans-serif]miał[/FONT][FONT=Arial, sans-serif] 3 miesiące kiedy był chrzczony).[/FONT]
komplecik składa sie z:
[FONT=Arial, sans-serif]* Białej koszuli[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]* Sweterka[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]* Spodenek[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]* Krawacika[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]* Czapeczki[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]*Bucików[/FONT]
komplecik prezentuje się ślicznie
[FONT=Arial, sans-serif]nadaje się idealnie na chłodniejsze dni.[/FONT]


[FONT=Arial, sans-serif]komplet w stanie idealnym !!![/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]
[/FONT]
dł całkowita sweterka 24cm
dł spodni 34cm
dł spodni od kroku 17cm
komplet praktycznie nowy. bez plam, przetarć czy jakichkolwiek innych defektów !!
Praktycznie od razu do założenia na Chrzest!
Cena nowego kompletu to ponad 100 zł !!

moja cena: 50 zł + przesyłka GRATIS!!

moj mail: kikis@tlen.pl

fdd3ce5bd038573fgen.jpg

0d37516643866b13.jpg

c3c2e2925d6817aa.jpg

6711b3c1eca4e823gen.jpg

624a7ce20e605d1bgen.jpg

991339b898599b54gen.jpg



baa560d535452cd2gen.jpg












1889044486
 
Witajcie zmieniam branżę w swoim sklepie dlatego mam do sprzedania nowe ubranka niemowlęce wszystkie od polskiego producenta, z metkami, 100% bawełny: body, spiochy, półśpiochy, pajace. Różne rozmiary i wzory. Wstawiam kilka fotek chętne proszę o wiadomość na prv lub na maila pathanka@op.pl. Sprzedam po cenach producenta.
 

Załączniki

  • IMG_3935.jpg
    IMG_3935.jpg
    13 KB · Wyświetleń: 111
  • IMG_3940.jpg
    IMG_3940.jpg
    13,3 KB · Wyświetleń: 129
  • IMG_3941.jpg
    IMG_3941.jpg
    12,6 KB · Wyświetleń: 113
reklama
Ostatnia edycja:
Do góry