reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy Zakupoholiczki :P

reklama
a co myślicie o pasach poporodowych?
akurat u sprzedawcy u którego będę robiła wyprawkę jest taki:
Poporodowy pas brzuszny kolor biały rozmiar S - XL (1606902632) - Aukcje internetowe Allegro
a zastanawiam się czy nie lepszy byłby zapinany na haftki TUMMY TRIMER NEW Gorset Pas POPORODOWY HIT S/M (1594462680) - Aukcje internetowe Allegro tylko czy te haftki nie będą za bardzo usztywniały, tak że się schylić nie można będzie???

Ja mam zamiar zakupić taki pas. Może pomóc przy powrocie do formy, raczej nie zaszkodzi. Zresztą mama mi go poleca, też używała.
 
Haftki do mnie nie przemawiają. Obawiam się, że mogą uwierać przy schylaniu się itp. A trochę ruchu będziemy po porodzie miały. No i aby miało sens noszenie tego to raczej musi do być dość upiętę i nie wyobrażam sobie zapinania tych kilkunastu/kilkudziestu haftek. Ten w całości powinien być ok. Miałam kiedyś taką bieliznę wyszczuplajacą, od kolan aż pod piersi, zapewne z tego samego tworzywa, i ładnie to modelowało figurę.
 
miki te haftlki rzeczywiscie moga uwierać, jak już chcesz to chyba zwykły. Ale w sumie nie wiem, bo ja nie używałam..
 
Ja tez sie zastanawiam nad takim zakupem ale jest jeszcze czas. Jesli juz ktorys z tych dwoch to na pewno tez bez haftek :-)
 
Owszem, czasu jeszcze jest bo w najbliższych miesiącach nie będziemy w nim chodzić, ale akurat jest u sprzedawcy gdzie robię większe zakupy, więc przy jednej przesyłce bym od razu wzięła.
 
reklama
miki ja nie zauważyłam tego pasu a mam zamiar u tego samego sprzedawcy wszystko kupować :-D Chyba też sobie dorzucę taki pas. A co jakoś trzeba wyglądać. Haftki nie przemawiają do mnie. Chyba lepszy jest ten mniej skomplikowany.
 
Do góry