reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Mikusia a nie mozesz do glownego bagazu dac? Przepis dotyczy 100ml plynu i nie istotne ze butelka jest otwarta i jest w niej nawet mniej niz 100ml musisz miec butelke dokladnie tej wielkosci a wiem ze z lekami jest tak ze je mozesz wziasc ale jak dokladnie to nie wiem. Ja zeby sobie odpuscic problemy wsadzilabym do bagazu glownego lub paczki jesli wysylasz
 
reklama
Mikusia a jaka linia lecisz? ryanairem? bo ja nie wiem jak to jest,ale ja zawsze bralam Filipowi napoj jakis i bralam przewaznie np. duzego kubusia albo w butelce napewno wiecej niz 100ml i mowilam,ze to dla dziecka. jedyne co mi kazali to przy nich sie napic tego i to wszystko...nigdy nie mialam problemu zeby wniesc wiecej. zwlaszcza jesli to jest tylko 50ml wiecej w Twoim przypadku. wydaje mi sie,ze nie powinni robic problemu,najwyzej bedziesz musiala sprobowac. wytlumaczysz,ze to dla dziecka syrop,ze mozliwe ze bedzie go potrzebowal i mysle,ze bez problemu Cie wpuszcza :)
 
Izka,no wlasnie nie biore zadnego glownego bagazu,bo juz wyslalam firma kurierska (30kf za 18f-super cena niz w ryanairem)...ale nie mozna przesylac lekow bo nie maja na to akcyzy-dzwonilam.:baffled:
Karola tak lece ryanairem...i tego syropu jest 150ml :baffled:...
Mysle ze wezme ze soba a do tego wezme list ze szpitala ze on musi miec go przy sobie w razie co...
Wdomu to wiem co je moje dziecko ale np.w przdszkolu czesto ktos ma urodzinki...a wiec cukierki,torciki sa na porzadku dziennym wiec zaraz po takiej ''uczcie'' musi dostac lyzeczke syropu ;-)
Dzieki dziewczyny :-)








Dzieki dziewczyny :-)
 
Dzieki Monia,ale chyba zrobie tak jak pisalam...nosz qurde nawet jak beda chcieli zebym sie napila to z chcecia im zademonstruje :wściekła/y:...slodki landrynkowy smak :tak:
Dziewczyny bylam malego zapisac do szkoly ,no i nie mialam aktu chrztu...ale nie bylo problemu, bo moge to doniesc w kazdej chwili,no bo w sumie chodzi o to zeby maly w pozniejszym czasie mial Komunie.
Nie zdazylam sie dopytac czy ten akt chrztu musi byc przetlumaczony czy nie???????:confused::confused::confused: Czy ktoras wie cos na ten temat?
Lece za tydzien do pl.to sobie go wyciagne...:tak:
 
ja tez nie mialam aktu chrztu i nadal im nie donioslam bo zapomnialam jak bylismy w pl. mi nic babka nie mowila na temat tego zeby mial byc prztlumaczony wiec chyba nie musi. chodzi tylko o to zeby mieli pewnosc ze dziecko bylo chrzczone.
 
No wlasnie Izka...moze i mnie puszcza...a z drugiej strony bede miala list ze szpitala...
Dzieki dziewczyny,no tak sie zastanawialam :eek:...teraz jak polece to musze isc po akt chrztu.
Ach,dzisiaj to taki zalatany dzien i doslownie nieszczesliwy....bo dzieciaki dorwalay moja prostownice do wlosow i sposcili mi ze schodow :szok: i teraz swiatelka sie swieca a nie grzeje...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a droga byla i gwarancja sie dawno skonczyla :crazy:
Na dodatek godz.temu przy rozkrecaniu jej na pzremian z moim m. przecielam sobie palec (noz zatrzymal sie na kosci):szok::wściekła/y::baffled::growl::sad: Normalnie dzisiaj jak nie urok to s...........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No niewiem chyba jestem zmuszona kupic sobie nastepna....ehhh :no:
 
Dziewczyny nie wiem jak Wy ale my juz zdecydowalismy sie na bilet na wakacje...
Otoz chodzi mi o bilet na prom w czerwcu z Newcastle do Amsterdamu....jest promocja bodajze do 15 lutego ze sniadanie (stol szwecki) za darmo...;-)
Zaplacilismy za 4-ro osobowa rodzine + samochod 186funa + sniadanie za free:tak:
Ceny ida w gore,wiec jesli juz moj ma urlop przyznany to zaplanowalismy urlopik w polsce...wszedzie dobrze ale w polsce najlepiej...plaza i lenistwo,hmm:rofl2: :-D;-)
Wiec jak ktoras bedzie zainteresowala juz wykupen biletow to polecam :tak:
 
reklama
Do góry