reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

mikusia zdrowka dla synka, oby mu jak najszybciej przeszlo.

karola mi sie tez nie chce tys swiat i to bardzo. nie czuje ich kompletnie , do tego jutro ja ide ostatni dzien do pracy a moj maz pierwsza nocke wiec w niedziele wroci z pracy zje sniadanie i pojdzie spac. tyle z tych swiat bedzie... nawet nie robie nie wiadomo czego, mamy rybe,salatke i zurek jutro bedzie.


mikusia ja tak jak pisalam pierwszego porodu nie wspominam milo, drugi porod byl super oprocz bolu oczywiscie. w kazym razie jak przyjdzie czas na 3 dziecko i to wtedy dam rade obojetnie w jakim szpitalu(pewnie w tym samym) moje dzieci caly czas pytaja kiedy im kupie albo urodze dzidziusia bo oni juz chca:szok::-D
 
reklama
Ufff ja juz mam wszystko przygotowane na tip top jesli chodzi o swieta,jutro rano tylko wyprasowac obrus ;-)
Dziewczyny zycze Wam wszystkim; Zdrowych,Spokojnych Swiat Wielkanocnych,smacznego jajeczka a w lany poniedzialek mokrego smingusa dyngusa...:-D (obyscie to zrobily pierwsze-tak jak ja to robie:-D)
Dzieci juz spia,martini nalane....a teraz czas na relaksik :cool2:
Papatki ;-)
 
ojj Mikusia widze Ty tak jak ja,wszystko juz gotowe, tylko rano zagrzac i jesc ;) szkoda tylko,ze moj facet przed 12 jedzie do pracy + przestawianie czasu, masakra jakas :( no nic,zycie...sniadanie o 10....
wesolych i smacznych swiat dziewczyny
i rowniez z lamka martinii sie zegnam:)
 
Ufff,dziewczyny jestesmy tacy obzarci ,ze brzuchy pekaja :-D
Dzisiaj nie robilam obiadu,mamy mnostwo jedzenia zrobionego,wiec trzeba jesc bo szkoda to bedzie wyrzucic...ale za to na jutro bedzie...juz poledwiczki dusza sie w ziolach :-p
 
Ja sie melduje ;-)
Dzisiejszy dzien zaczal mi sie od poswiatecznej sprzataniny :shocked2:...bo moj maz dzisiaj zaczal prace,wiec cisza,spokoj :-D
Szkoda tylko ze maly rozpoczyna dopiero 16-go przedszkole :baffled: to juz totalnie byloby blogooo:-p
Iza no nie ciekawie w pl...:baffled::baffled::baffled: nie chcialabym tam teraz byc,brrr:no:chyba juz o 100kroc lepiej tutaj...normalnie nie wierze ze to pisze:-D No coz,moze Izka nie bedzie tak zle,zycze milego lotu i dotarcia do celu,no i najwazniejsze zalatwienia zaplanowanych spraw... ;-)
 
O jak dobrze ze to juz koniec dnia bo wypompowana jestem. Pakowanie z 2 dziedzi na glowie to ponad moje sily. Przez ta zmiane czasu majce sie spanie poprzestawialo i teraz chodzi mi spac o 22 kurde zmiana czasu o godz a jej sie o 2 przestawilo, no zwariowac mozna, teraz to juz wogle nie mam czasu dla siebie. Jeszcze to nieszczesne pakowanie ktorego nie cierpie.
 
izka udanego urlopu i zalatwiania spraw w polsce, dzieci sie sniegiem naciesza przynajmniej - dla nich to frajda ;-)
ja dopiero wrocilam a za tydzien lece znowu bo mala zostawilam u dziadkow i nie bylo tak zle chociaz wczoraj zaczely sie znow opady sniegu - przynajmniej w moich regionach.

pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn i mam nadzieje ze swieta minely milo ;-)
 
reklama
Yas no dzieciaki maja frajde, ja mniejsza bo az sie z domu nie chce wychodzic. Fajnie masz ze mala zostaje, moja nie bardzo. Dobrze jest jak jestem gdzies obok.
 
Do góry