reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Hej!!
dawno nie pisalam bo jakos veny brak:crazy:

moze jak wiosna bedzie to sie polepszy ...

ktoras tam pisal o podwiązaniu ja bylam tu podwiazywana jak macie pytania to chetnie odpowiem.pozdrawiam
 
reklama
A moje dzieci maja na okraglo frajde snieg :rofl2:....dajecie wiare ze jeszcze u nas w ogrodzie nadal lezy snieg i dwie wielkie kupy po balwanach :szok::-D a ulice,chodniki czyste....moze dlatego ze mamy do poludnia cien w ogrodzie ;-)
A w pl.niby takie popadywanie ma byc do 10 kwietnia :baffled:
Zqo ja w sumie jestem zainteresowana ale podwiazaniem FACETA ;-):-D
 
W pl od jutra ma juz nie padac, juz dzisiaj popoludniu przestalo na szczescie, chociaz dzieciaki maja niezla frajde z tego sniegu.
Mikusia u mnie przed domem tez zawsze dlugo snieg sie trzyma bo przez wiekszosc dnia jest tam cien.
2 dni zlecialy mi niewiadomo kiedy, zobaczymy jak bedzie z reszta dni.
 
Iza wcale sie nie dziwie bo jak ja bylam z dziecmi na tydzien w pl.to tez mi zlecialo jak z bata :szok:
Najwazniejsze abys zalatwiala to co masz do zalatwienia...:tak:
Maly juz sie wykurowal a dzisiaj mnie cos bierze...az nie mozliwe ze wyszlam tylko na chwile na zewnatrz aby powiesic firany i od razu mnie chorobsko wzielo?! :confused2::confused:
 
Mikusia bardzo mozliwe ja tez tak czasami mam ze niby nic mi nie jest a po jednym wyjsciu mnie rozklada.
Polowe spraw juz zalatwilam, ale ja w sumie lubie takie dni kiedy jestem zajeta ale bez bieganiny
 
ale cisza tutaj...:szok:
Fakt KaDanny wiosna na calego,po sniegu ani sladu,tylko sloneczko caly dzien :cool2:
Jutro znajomi + malych 2 dzieci leca na wyspe tuz obok Morroco ale teraz tam max.temp.22oC i 2 dni beda mieli deszcz ,zaplacili dosc drogo...wcale nie zazdroszcze z moim m.,bo jak mi pokazywali linki tam gdzie maja byc to :szok:serio mozna znalesc za te cene cos ciekawszego i cieplejszego...:tak:
Juz nie moge sie doczekac wakacji...w pl oczywiscie;-) :-) a Wy dziewczyny kiedy do pl.,badz gdzies na wakacje?
 
Ja myslalam ze bede miala co nadrabiac a tu cisza.
Mikusia podobno lato w tym roku w polsce ma byc bardzo deszczowe i chlodne. My na wakacje dopiero koniec wrzesnia, pazdziernik sie wybierzemy i raczej na wyspy kanaryjskie bo nam sie spodobalo.
 
No fakt,juz rzadko tu ktos pisze...:crazy:
Ja juz nie wierze w te pogody,bo jak nie umieja przepowiedzec pogody za tydzien to juz szczyt :no: W styczniu slyszalam w tv ze juz w kwietniu ma przyjsc wiosna,pieknie a tu dupa....sniegi,wiec nie ma co myslec nad latem.W sumie dla mnie moze byc pogoda jaka chce,wazne ze rodzina bedzie w komplecie:tak:
Jakbym miala gdziec leciec to myslimy nad Floryda...ale to juz chyba nie w tym roku:-D ;-)
 
reklama
ale cisza tutaj...:szok:
Fakt KaDanny wiosna na calego,po sniegu ani sladu,tylko sloneczko caly dzien :cool2:
Jutro znajomi + malych 2 dzieci leca na wyspe tuz obok Morroco ale teraz tam max.temp.22oC i 2 dni beda mieli deszcz ,zaplacili dosc drogo...wcale nie zazdroszcze z moim m.,bo jak mi pokazywali linki tam gdzie maja byc to :szok:serio mozna znalesc za te cene cos ciekawszego i cieplejszego...:tak:
Juz nie moge sie doczekac wakacji...w pl oczywiscie;-) :-) a Wy dziewczyny kiedy do pl.,badz gdzies na wakacje?
my lecimy do pl za dwa tygodnie na 10 dni i sie zastanawiam,ktorą kurtke wiąć :confused2:
Mam nadzieje,ze loty beda ok i nie bedzie opoznien przez snieg :-D
Wolalabym poleciec w jakis cieply kraj bo szczerze to dla mnie urlop w PL to nie wypoczynek.
 
Do góry