reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Przez ten bank holiday chodze zakrecona jak baranie rogi. Dzisiejsza pogda mnie usypia i wogle jakis do kitu ten tydzien mam
 
reklama
Iza ja tez nie bardzo sie czuje przez te pogode...na dodatek cos mnie bierze,wiec juz profilaktycznie zaczelam lykac tabsy typu rutinoscorbin, gripex :baffled: Raz mi jest goraco ale trzese sie z zimna,lamie mnie w kregoslupie i wszystko mnie boli-kurde..poczatki grypy jak nic :baffled:
Co Wy dziewczyny nic nie piszecie?????:szok: Takie jestescie busyyyyyy?:-pJuz rozumiem jakby byl upal,ale taka nijaka pogoda?
 
Tak juz rano ladnie bylo...sloneczko,niebieskie niebo a teraz chmury ale dobrze ze jest cieplo...
Juz doszlam do siebie dzieki tabsom i niektorym dziewczynom (dzieki wielkie! ;-))-prawda,trzeba sie w koncu spiknac :tak:
W wekendzik jedziemy do zoo (edin).... dzieki temu ze moj ma tam znajomego to wchodzimy za free ;-):-)
 
Jaka tu cisza. Co wy juz wszystkie na urlopach jestescie?
a skąd :) taka ladna pogoda ze aż żal przed kompem siedzieć :)

Wiecie co,załamałam sie.
Potrzebuje kogos do opieki nad malym jednorazowo,bo dostalam skierowanie na zabiegi oczywiscie w godzinach porannych,jak mąz jest w pracy.
KOlega męża z pracy ma partnerke,ktora jest początkującą opiekunką.Dziewczyna sobie zażyczyła 8.50 za godzine :szok:
czy to jest duza stawka czy niska? Dla kogoś bez doświadczenia?

Podłamałam sie,bo sama pomimo 10 lat doświadczenia w zawodzie i miliona szkolen,max moge liczyc 7/godz.
I jak tu funkcjonowac? Chyba zmienie zawód :tak:
 
No wlasnie jak takie sloneczko to nie warto siedziec przed lapkiem ;-)a w ogole nie ma z kim normalnie pogadac,wiec po co...:crazy:
KaDanny ile? 8.50/h chyba to cena z kosmosu...moja kumpela (opiekunka z papierami)bierze 4-5funa/h (zalezy od wieku dziecka),ale nie wiecej :no: Masakra jakas!:szok::szok: cena gigantyczna!
Nie masz jakies kolezanki aby ci malego przypilnowala? Jakbys mieszkala blizej to moglabys mi go podrzucic...:tak:ojjj na pewno by sie nie nudzil :no:
Dzieciaki jak co dzien wyhasaly sie w ogrodzie/i przedszkolu,ale od rana bylismy w ogrodzie,na obiad kielbaski z grilla ;-)
Ale sie znowu spieklam....sciagnelam siatke z trampoliny i lezalam na niej.....normalnie jak na patelni!!!:-pukrop nieziemski..
Jak tak dalej bedzie to w pl.powiedza ze w Szkocji grzeje lepiej niz w Egipcie :-D Ciekawe jak zasne,wszystko mnie pali,ufff :-p
 
to jest cena niższa dla nas "po znajomości" normalnie dziewczyna bierze 10f bo robi jakieś sesje muzyczne,mi niepotrzebna sesja musyczna tylko zwyczajne zajęcie dzieciaka na chwile tj godzine czy dwie.
Ja mu sama sesje funduje bo w koncu po to siedze w domu (pracuje tylko dwa dni).
Mąz wynalazł mame kolegi,starsza babka ale w miare dyspozycyjna-ile mysliscie moge jej zaproponować za godzine?
5f?

U nas tez skwar,wczoraj nasmarowalam malego i biegał po placu 1.5 godz i pozniej jeszcze po naszym ogródku z dzieciakami obok,ale one torszke starsze sa najmlodsze ma 2,4 i chyba z 8 lat najstarsza,no ale mial towarzystwo.
Tak go trzeba pilnować bo nawet nie wiem kiedy probowal wejsc na drabinke :szok::-D
 
KaDanny za 5funa to ok..... ale nie za 10 :no:
Moje dzieci tez non stop bawia sie w ogrodzie ze szkockimi dziecmi,sasiad tez ma w podobnym wieku dzieci co moje i sie super bawia...mimo ze sie perfekcyjnie nie dogaduja,bo maly ma prawie 5l a mala prawie 2 lata,ale super spedzaja czas :-),choc pilnowac tez trzeba bo mala wchodzi wszedzie ;-)
My tez caly czas korzystamy ze sloneczka....:tak: z tym ze moje cialo juz chyba sie nie opala sie....bo chyba murzynka nie zostane :-D
Juz odliczamy dni do wyjazdu do pl....dobre 2 tyg.i laba w pl.do (prawie) konca wakacji :-);-)juz nie moge sie doczekac,bo jeszcze skoczymy nad morze,bo mamy dosc blisko a potem bedziemy nad jeziorem-uwielbiamy takie klimaty :-p
Na razie sloneczko nas tutaj rozpieszcza :cool2:,ale niby za tydzien zmiana pogody,deszczowo...
 
reklama
zdecydowalismy sie poprosic o pomoc mame męza kolegi,przyjdzie na godzinke we wtorek bo ja ide na cytologie,zobaczymy.
Zaoferowaliśmy jej 5f.OK?
 
Do góry