reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Widze ze forum umarlo :sad:...no coz
Chcialam tylko zyczyc Wam pogody tutaj,mam nadzieje ze cos zaplanujecie np.na wakacje do pl. lub gdzies indziej;-)
U nas teraz zaczyna sie bieganina za prezentami dla rodziny i znajomych...no i te nieszczesne pakowanie na maxa,kupa rzeczy:szok:,poki co...lista juz dopracowana :-DNo i za pare dni RUSZAMY :-D
Juz nie bede tutaj zagladala przez 1.5 m-ca :tak:bo zamierzamy troche w pl.czas spedzic nad morzem,no i oczywiscie z rodzinka (uwielbiam ten czas,pogaduchy z mama, bo jest dla mnie jak kumpela) :rofl2: A wiadomo roznie ludzie maja kontakt z rodzina...:baffled:
Trzymajcie sie :-)Buziole
P.s A Wy piszcie,nie ociagajcie sie,aby bylo co czytac ;-)Do uslyszenia :-)
 
reklama
kochane ja sie melduje, ze jestem juz w szkocji, nie mam poki co czasu doczytac co slychac, jutro sie tym zajme bo dzisiaj przylecialam ;) ale ak cos to dawac znac na spacer,piknik, piwko czy cos:*
 
przepraszam ze tak dlugo mnie nie bylo ale dopiero wrocilam z pl, urlop udany i mamy potwierdzona plec na 100% syneczek. mam pytanie czy ktoras z was korzestala z pampersow z aldiego? kolezanka mi je poleca, a sa troszke tansze, a niedlugo bede kupowala dla dwojki wie moze warto sprobowac?
 
Dziekuje za odpowiedz, na razie pasuja nam te z aldiego ale na pewno sprobuje z asdy bo tam czewto robimy zakupy wiec bylo by wygodniej. Mam jeszcze pytanie czy mozecie polecic jakas torbe na wyjscia, do tej pory uzywalam tej z boots ale przy wyjsciu z dwojka dzieci potrzebuje duzej torby i bylo by super aby miala kieszonki w srodku. Przepraszam ze was zameczam ale musze powoli ogarnac sie w temacie bo porod sie zbliza, a ze pracuje to nie mam duzo czasu na chodzenie po sklepach. Pozdrawiam, jeszcze jedno pytanie na koniec jak zapoznalyscie wasze starsze dzieci z noworodkiem?
 
Dziekuje za odpowiedz, na razie pasuja nam te z aldiego ale na pewno sprobuje z asdy bo tam czewto robimy zakupy wiec bylo by wygodniej. Mam jeszcze pytanie czy mozecie polecic jakas torbe na wyjscia, do tej pory uzywalam tej z boots ale przy wyjsciu z dwojka dzieci potrzebuje duzej torby i bylo by super aby miala kieszonki w srodku. Przepraszam ze was zameczam ale musze powoli ogarnac sie w temacie bo porod sie zbliza, a ze pracuje to nie mam duzo czasu na chodzenie po sklepach. Pozdrawiam, jeszcze jedno pytanie na koniec jak zapoznalyscie wasze starsze dzieci z noworodkiem?
★3PCs Baby Angel Nappy Changing Bags Large Sizes NEW | eBay
ja mam taka,jest naprawde przepastna
 
Witajcie dziewczny po dluuuuggiieeeeeeeeejjjj przerwie :-)
Widze ze nie bardzo topik sie rozwinal...nie ma co czytac,no szkoda...:baffled:
My juz ponad 1.5 miesiecznym urlopie :-):-):-):-p
Ja juz 'baterie naladowane' a dzieci juz tesknia za babciami i dziadkami :sad: Tam to byla zupelna beztroska,non stop wiele atrakcji a to nad jeziorem z to nad morzem....a o 20.oo moje dzieci padaly do lozek jak muchy :-D
Normalnie teraz czesciej myslimy o tym zeby zjechac do pl na stale tylko ze wzgledu aby nasze dzieci mialy normalne dziecinstwo...tak jak my kiedys :tak:;-)
Niby pracy nie ma ale kazdego z naszych znajomych jakos stac na wakacje i w pl. i za granica i normalne zycie :rofl2:,wierze ze i my sobie poradzimy :-pzobaczymy ;-)
Co tam u Was???Zaglada tu ktos jeszcze ?????????????????????:unsure::confused:
 
reklama
Ja zaglądam ale nie ma z kim pisać :(

dziewczyny ktore maja dwójke i wiecej dzieci,co wami kierowało przy dezycji o kolejnym dziecku?
jak sobie radzice finasowo?
ja przyznam,ze maż pracuje ja na pół etatu i jakos tak nam...cięzko,do tego kredyt.A gdzie wydatki na 2 dziecko?
a wiadomo,ze dzieci kosztuja.... nie umiem sie zdecydować a czas u cieka....
 
Do góry