Martika31gr
Początkująca w BB
hej mamuski.Witam ponownie.Naprawdę nie ogarniam tego forum narazie.Tyle was jest.ciężko mi zapamiętać wszystkie nicki.Widzę ,że są i w ciąży mamuśki.To tak zostało mi jedno opakowanie witaminki D w kapsułkach w dacie oczywiście jak najbardziej jeszczę-mogę oddać jeśli któraś używa.Mam też do oddania wanienkę do kąpieli dwufunkcyjną.Z jednej strony kładzie się dzidzie jak malutka jest a potem jak podrośnie sadza się z drugiej strony.Świetna sprawa naprawdę.Zostawiłabym sobie ale nie wiem kiedy drugie będzie więc za dużo miejsca zajmuje żeby trzymać.Może,któraś chętna to oddam.Pozdrawiam wszystkie mame.Bedę starała się śledzić wszystkie wpisy bo naprawdę nie ogarniam.

Żalę się: u znachora dzisiaj byłam-nie prywatnie-i się nawet nie zarejestrowałam... Kobieta w recepcji mi powiedziała, że skoro tu nie pracowałam ani się nie uczę, to nie mam prawa do bezpłatnej opieki medycznej, nawet jeśli mam nin i nawet jeśli ojciec dziecka tu pracuje... No, chyba że byśmy byli małżeństwem-a to dopiero w maju 