Emilia_
Fanka BB :)
Martika, to ja od Ciebie mogę tą witamine nawet odkupić !!!! Teraz, natychmiast. Mojej w ogóle nie daję, bo jakoś dziwnym trafem nigdy nie ma mi kto przywieźć. Teraz brat w Polsce, ale też nie przywiezie :/
Nie musisz Malej dawac dodatkowo wit d jesli masz ja na formule!!!!!!
Tu do formuly dodaja wit d i to tyle ile potrzebuje.Moesz to sama spr.Jest sklad na pudelku.Lepiej nie przekroczyc dawki bo to tez niebezpieczne.
Żalę się: u znachora dzisiaj byłam-nie prywatnie-i się nawet nie zarejestrowałam... Kobieta w recepcji mi powiedziała, że skoro tu nie pracowałam ani się nie uczę, to nie mam prawa do bezpłatnej opieki medycznej, nawet jeśli mam nin i nawet jeśli ojciec dziecka tu pracuje... No, chyba że byśmy byli małżeństwem-a to dopiero w maju


no nic spadam zaraz wskakuję do łóżka odsypiać wczorajszą noc,pozdrawiam