reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Mia26

mamineczka lipcóweczka ;)
Dołączył(a)
7 Wrzesień 2007
Postów
121
Miasto
był Poznań, Wrcław, a teraz..Poznań:)
Cześć! Czy są wśród nas jakies mamusie ze Szkocji?! Planujemy z mężulkiem tam pojechać w przyszłym roku tak na dłuzej i chciałabym się czegoś dowiedzieć na temat opieki zdrowotnej i w ogóle systemu socjalnego jaki tam panuje. Moja córcia ma dopwiero miesiąc i pewnie jak tam pojedziemy nie będę jeszcze pracowała tylko sie małą zajmowała.Dlatego pytam o ta socjalke na wrazie czego;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
O choliwka ale tu cicho, czesc Isunia ja z mamy uk. Witam i Mia26.
Nie ma wiecej mamusiek ze Szkocji??? Zamierzamy sie tam przeniesc i moze bedzie ktoras nas mieszkała, bo ta wirtualna kawka to pewnie same wiecie, nie to samo:-D.
Pozdrawiam.
 
ISUNIA i to nam sie właśnie marzy, cisza, spokój i duzo zieleni, dla mnie bomba. Nie wiwm co ludzi ciagnie do tego Londynu, fakt to stolica ale zbyt duza, glosna i tak jak napisalam na Mamy z UK ludzie tutaj za szybko zyja. Nie powiem zeby nie było tu zielono, parkow tutaj jest naprawde mnostwo. Kiedys mialam o Londynie zupelnie inne wyobrazenie - brudny, szary, no i ten słynny smog angielski :-D, zdziwilam sie, bo (akurat my) mieszkamy w bardzo ladnej okolicy, park, Tamiza i piekne docki.
No dobra bedzie, bo sie rozpisalam a mialam cie zapytac gdzie to pomieszkujesz w tej Szkocji?
My mamy zamiar sie ulokowac w KIRCALDY, jest tam brat mojego wiec mamy punkcik zaczepienia.
Pozdrowionka.
I nie przejmuj sie ze z butami, ja tez czasami chce cos napisac a zaczynam od du.y strony:-D:-D.
Buziaki.
 
ALE SUPER!
Nie zaglądałam tu chyba ze trzy tygodnie,bo zatraciłam wszelka nadzieję na spotkanie jakiś KracIAStyCh Mam;-) A tu taki surprise!Nono:-)
Widzę,że się wątek rozkręca:-)
Właściwie nie wiem juz sama o co pytać..tyle tego wszystkiego..My mamy zamiar zamieszkać w Pasly czy jakoś tak;-) niedaleko Glasgow(bo tam mieszka już moja przyjaciółka z bratem mojego męża:-D komplikacje wprowadzam;-))
Jestem ogólnie ciekawa jak sie można dogadać w sprawach zdrowotnych(wiem,że Szkoci to akcent maja jakby wiał im wiatr prosto w twarz;-)) i czy zdażyło Ci się spotkać lekarza polskiego pochodzenia.W końcu dużo POLAkóW wyjeżdża do Szkocji (także). Mnie się Szkocja kojarzy z Walecznym Sercem.Mam ja w sercu od bardzo dawna i myślę o niej najcieplej jak potrafię mimo tego,że wiem, iż pogoda tamtejsza do najcieplejszych nie należy:-)
JAk już odkryłam,że wątek ma swoje forumfowiczki to będę częściej zaglądała co u Was słychać;-)
Mam nadzieję,że się kiedyś w realu spotkamy nad morzem w Szkocji...:-)
 
Witam mamusie ze Szkocji przypadkiem trafiłam na ten wątek wczesniej go nie zauważyłam przepraszam:sorry:.Ja jestem ze Szkocji niedaleko Aberdeen,ale i tak daleko od Was,także mogę jedynie z Wami wypić wirtualną kawkę
1.gif

My tez mieszkamy niedaleko od morza,cicha mała miescina ale Polaków dużo.
Pozdrowionka dla Was no i teraz będę tutaj częsciej zaglądać.:tak:
 
reklama
00020121.gif
No super watek sie pomalutku rozkreca, extra, wpadajcie czesciej !!
ISUNIA moze nie tylko my wypijemy kawke ale sie uzbiera wiecej chetnych :-D.
Ja coprawda jeszcze w Londku ale juz niedlugo do Was dołącze.
MIA26 a ty kiedy do Walecznego Serca dolączysz??
BERNI wurtualnie nie wirtualnie ale kawusie trzeba wypic:tak:

Papatki i do uslyszonka.
 
Do góry