reklama

mamy żywczyków

czyli mamy które mają bardzo żywe dzieci jak sobie z tym radzą

1. kita333

kita333 mama Bianki i Gracjana

cześć wszystkim mamom .:-):-)
    Mam synka 4 letniego który jest jak wulkan energii,:laugh2::laugh2:już trace pomysły żeby gdzieś ta energie spożytkował:crazy:.nie chodzi na razie do przeczkola bo jestem na macieżyńskim.będe wdzięczna za pomysły oraz piszcie o różnych śmiesznych sytuacjach a napewno jest ich wiele bo z takim dzieckiem nie można się nudzić:rofl2:

2. ANNA112

ANNA112 Zaciekawiona BB

WIEM COS O TYM MOJ SYN MA 10 MIESIECY I TEZ BRAKUJE MI POMYSLOW CO MAM ZROBIC:happy2:

3. reklama
  4. ANNA112

ANNA112 Zaciekawiona BB

MAM PROSBE JAK MOGE DOLACZYC ZDJECIA POTRZEBUJE POMOCY JESTEM TU NOWA I TROCHE SIE GLUBIE:-p

5. kita333

Cześć Anna112:-):-)
    jak chcesz dodać zdjęcie to wejdz w ustanowienia ramka na górze i w edytuj avator to zdjecie bedzie sie ukazywało jak będziesz pisać na forum :tak::tak:

6. kita333

A jeśli chcesz mieć zdjecie na swoim profilu to edytuj zdjęcia.Też możesz pochwalić się swoim skarbem zakładając album ze zdjęciami :cool2:
    www.babyboom.pl/galerie

7. ANNA112

ANNA112 Zaciekawiona BB

Przepraszam ze nie pisałam wcześniej dziękuje ci za pomoc przy zdięciach.

8. Casia

Casia Początkująca w BB

Witam Mamy Żywczyków.
    Postanowiłam dołaczyc do Was bo moj prawie 21-miesieczny Kacperek caly dzien szaleje, wszedzie go pelno, wszyscy sie smieja ze kazdy czlowiek ma 2 rece a Kacper tak szybko wszystko robi jakby mial 10 rąk. ciezko jest nad nim zapanowac:)
    Pozdrawiam wszystkie Mamy i ich Żywe Pociechy.

Czy macie jakies sposoby nad zaponowaniem nad dzieckiem albo zeby sie was słuchało bo mój to takitrzpiot ze tylko sam sie siebie slucha.

9. mama Niki

mama Niki Ewelina

witam wszystkie mamy,też mam bardzo żywiołową córeczke choć ma dopiero 9miecięcy,dokładnie jutro ma równo9miesięcy:-)nawet przy jedzeniu obiadku się kręci nieusiedzi 2minuty,przez pierwsze 5-ięć miesięcy swojego życia dała mi tak popalić-że byłam w szoku ,że małe dzieci tak potrafią,także te pierwsz 5m-cy od momentu porodu to był okres jednego wielkiego stresu,a jak Niki wskoczyło 5-mcy to jak ręką odjął,teraz moge w pełni cieszyć się macieżyństwem,a w zasadzie nawet lepiej ,ze mam taką żywą córeńke,lepiej jak jest taka aktywna niż jakaś gapowata:-)choć nieukrywam,że czasem przydało by się troszke spokoju:-)także kiedy mała śpi to mama ma swoje 5-ęć minut:-)hihihi

10. reklama
  11. mama Niki

mama Niki Ewelina

czy jest może jakaś mama która ma pocieche w wieku mojej Nicol?miło by było kogoś poznać i wymienić doswiadczenia![​IMG] [​IMG]

12. kita333

WITAJ:-)mama Niki
    Jestem założycielką żywczyków jak zakładałam tą strone to z myślą o moim synku 4 letnim.Teraz do naszej rodziny dołączyła równie żywa Bianka ma teraz ponad rok więc nie dużo starsza od twojej córeczki.:tak::tak:Osobiście byłam święcie przekonana że dziewczynki są spokojniejsze ale się zdziwiłam:szok::szok::-D:confused2:
    tak samo uważam że wole żywe dzieci niż anemików przy najmiej się nie nudzimy:-):-)

Poleć forum