reklama

Mamy2012 - Ursus/Piastów/ Pruszków - poznajmy się :)

Temat na forum 'Warszawa' rozpoczęty przez Stokrotka84, 11 Luty 2013.

1. Stokrotka84

Stokrotka84 Początkująca w BB

Cześć,
    jestem wrześniową mamą z 2012. Chętnie poznam mamy do wspólnych spacerów i rozmów :-).
    Buziaki!

2. noirel

noirel Fanka BB :)

hej mieszkam ursus-niedzwiadek,termin mam na maj.jestem z innej dzielnicy i nikogo tutaj nie znam

3. reklama
  4. Stokrotka84

Stokrotka84 Początkująca w BB

Hej,
    ja od niedawna mieszkam w Piastowie i też nikogo tu nie znam :/.
    Termin na maj? TO chyba najlepszy miesiąc do rodzenia:). Jak się czujesz? Gdzie planujesz rodzić?

5. ananaska

ananaska Fanka BB :)

poszukuję dobrego gina do prowadzenia ciązy z nfz na Ursusie możecie kogos polecić?

6. MsMickey

MsMickey Fanka BB :)

Hej Stokrotko :-)
    jestem mamą czerwcową 2012:-) mieszkam na ursusie okolice skoroszy. Spacerujemy dużo i chętnie - jeśli masz ochotę to daj znać:-) najlepiej na priw.
    Pozdrawiam:-)

7. loko929

loko929 Zaciekawiona BB

hej ja jestem ze skoroszy ale kursuje po calej stronie tego ursusa .wiec jak by ktoras miala ochote dołączyc to zapraszam :) ja jestem mamą 3 latka Krzysia i 6 mies. karoliny :)

8. noirel

noirel Fanka BB :)

o wreszcie coś tu ruszyło:-) ginekologa nie polecę bo chodzę po drugiej stronie Wisły:eek:

9. loko929

loko929 Zaciekawiona BB

no ruszyło ruszyło choc mało nas .a na dworzu ciepło mozna by spacer zorganizowac ,,,bo w grupie zawsze razniej

10. reklama
  11. loko929

loko929 Zaciekawiona BB

ja moge polecic gin. Marta Wróblewska Tokarska tyle ze ona przyjmoje tylko w czwartki przy dzieci warszawy .

12. MsMickey

MsMickey Fanka BB :)

Hej:) jaki odzew:)
    Czy ta gin przyjmuje na nfz czy prywatnie? Czy jest połoznikiem?
    A na spacer chętnie dołączę. Może spotkamy się na Zieleńcu na Dzieci warszawy? Dzieci zanurkują w piachu lub odlecą na huśtawce:)

Poleć forum