reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcelinka i Jaś

No własnie na jakiej podstawie podejrzenia? Wyników przesiewu pewnie jeszcze nie ma.
Czy malutka ma problem z kupą? Bo to przewaznie jest taki pierwszy sygnał ostrzegawczy. U mojego Frania też były takie podejrzenia. Miał dwukrotnie wykonywane badanie metaboliczne. Choroby nie potwierdzono. Tego życzę też Wam.
 
reklama
Byłam u niuniek akurat opalały się,bo mają żółtaczkę.Jasio daje czadu i płacze dostał mini,mini smoczek.Dopytałam p.dr o skalę appgar i niusie w pierwszej minucie dostały po 6pkt.Jasio ogółem dostał 8a Marcelinka 7.Ma problemy z kupką i pokarm zalega jej w żołądku.Ma teraz żywienie pozajelitowe.
 
Gratulacje śliczne maleństwa i imiona mają cudne.Jak zobaczyłam te małe ciałka wróciły wspomnienia.
Dzieci są na oddechu własnym z tlenoterapią tylko? W którym szpitalu w Warszawie jesteście?
 
U dzieciaczków ok.Niuni tylko czasem ma bezdechy.Marcelinka dzisiaj uśmiechała się przez sen.
Za to ja mam temperaturę.Mam stan zapalny i nacieki wokół blizny,dzisiaj mi to wyciskali.Dostałam antybiotyk i jutro jadę do dzieciaczków a przy okazji znów mi będą to świństwo wyciskać.Pozdrawiam Was serdecznie.
 
reklama
Jejku, jakby kobieta w czasie porodu mało sie nacierpiała
to jeszcze po musiało sie spaprać:-(
Dobrze że u maluszków ok, zdrówka dla was wszystkich
 
Do góry