reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcelinka i Jaś

Witam,troszkę zmian u nas zaszlo.Marcelka we wtorek idzie do szpitala CZDZ na zabieg który odbędzie się 12.06.-bardzo prosimy wszystkie cioocie o kciuki i modlitwę.U Marcelki wykryto niedosluch na prawe uszko w 98%.Bardzo się boję zabiegu.Operować ma niunię Ordynator dr.Robert Podskarbi-Fayette.
U Jasia z kolei po badaniach krwi stwierdzono iż ma alergię.Czekamy na wyniki testów .Niunio ma mieć też w lipcu endoscopię noska w związku z krwawieniami.
Dzieciaczki chodzą przy meblach ,mówią coraz więcej i jak przystalo na zdrowe dzieci rozrabiają.Pozdrawwiamy serdecznie ciocie.
 
reklama
i ja trzymam kciuki i modle sie mocno za Marcelinke i Jasia bedzie dobrze napewno
p.s moj milosz od kilku dni smiga przy meblach a milenka nareszcie zaczela raczkowac ale bardzo powolutku bo chyba sie boi:-):-)
pozdrawiam was :-):-)
 
Kochane nasze Ciocie.Bardzo dziękujemy za trzymanie kciuków.Marcelka miała dzisiaj zabieg i jak się okazalo ku mojemu zadowoleniu tylko Drenaż.
Doktor powiedział ,że tak małemu bobasowi jeszcze nie zakładał drenu.Okazało się,żee wydzielina była bardzo gęsta.Dali miejscowo antybiotyk a potem dren.Od godziny 21 jest już w domku,huraaaaa.
Bardzo Wam dziękuję w imieniu całej naszej rodziny.
 
Super, że wszystko już za Wami i obyło się bez przygód :-). U nas na razie nie ma potrzeby zakładania drenażu, 10 czerwca na niekłańskiej mała miała mieć drenaż, ale bardzo się poprawiły uszka więc przełożyli na koniec roku ewentualną decyzję o zabiegu. Pozdrawiamy :-)
 
Dzisiaj przyszłymi wyniki Jaska z IMIDZ .Tak jak pisałam IGE całkowite przekroczone ,z panelu pediatrycznego /testy/ wyszło uczulenie na pyłek brzozy,pszenicę,miał też oddzielne bad na trawy i potwierdziło się iż też jest uczulony.Więc już jakiś zarys jest tego co się dzieje.W wypisie mam aby dziecko było pod opieką alergologa i miało dietę bezmleczną i bezglutenową.
 
reklama
Do góry