reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcelinka i Jaś

witaj agatko no wlasnie napisz jak tam maluszki?czy juz siadaja a moze juz chodza?
no tak zaraz roczek beda miec jak ten czas szybko leci:-):-)
moje poki co kombinuja z siadaniem ale mysle ze jeszcze dobry miesiac
 
reklama
Ja też tu zaglądam co kilka dni i nic cioteczko nie piszesz ;) Wiem, że przy maluchach coraz więcej pracy ale teraz coraz fajniejsi są :tak: Pozdrawiam
 
Witam społecznie maluchy są rewelacyjnie rozwinięte.Ruchowo gorzej ,jeżdzimy na rehabilitację i państwowo i prywatnie .W styczniu mamy 18 wizyt łącznie już wysiadam.Dzieci jeszcze nie siedzą,ale Marcelka pełza i chyba Jasio zaraz zacznie.Niestety laska jest bez ząbka nadal.Jasio za to ma zapalenie dziąseł.Maluchy odstawiły jakiś miesiąc temu butle i jedzą tylko łyżeczką.Same tak zdecydowały koniec z butlą i nawet picie z niekapka ciężko przechodzi.Pozdrawiamy ciocie nasze i buziaki ślemy.
 
Wojtek usiadł po roku, z miesiąc albo lepiej, musiałabym popatrzeć w historię. Zaczął od czworaków, bujania, pełzania i właśnie z czworaków usiadł pierwszy raz. Jeszcze troszkę cierpliwości :)
No i butli w tym okresie też absolutnie nie było, dopiero dużo potem, jak sam zechciał, chyba nadrobić hehe ;)
 
agata ja ostatnio spotkalam mame 2 dziewczynek blizniaczek z 26tc zaczely tez siadac jak mialy roczek ,krotko po tym chodzenie
ja sobie zdaje sprawe ze moje tez pozno zaczna
musze sie pochwalic MILOSZKIEM bo jestem po wizycie u neurologa i zostalismy pochwaleni coprawda jeszcze napiecie w niektorych partiach nog jest ale wszystko do wycwiczenia my narazie raz w tyg na rehabilitacje bo lekarz nie widzi potrzeby wiecej
najwazniejsze ze nie musze juz martwic sie wodoglowiem pokrwotocznym wskaznik evansa juz minimalny
po wylewach ani sladu ale jest szansa ze i komory sie zaczna zmniejszac ale na to czasu trzeba
 
Ostatnia edycja:
P1131168.jpg
 

Załączniki

  • P1010668.jpg
    P1010668.jpg
    31,6 KB · Wyświetleń: 55
Potwierdzam, słodziasy obydwoje!!! Nic tylko cąłować i rozpieszczać. A mamusi życzę dużo sił, bo miesiac bardzo pracowity, niech maluchy korzystają z ćwiczeń jak najwiecej.
 
reklama
Do góry