reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marchewka z ogródka czy ze słoiczka?

A JA KUPUJE SŁOICZKI BO NIEKTÓRYCH RZECZY NIE DA SIE KUPIC,A POZA TYM MOJA LEKARKA POWIEDZIAŁA ZE CZASEM NIEUCZULA NP. POMIDOR CZY JABŁKO TYLKO CHEMIA KTORA PRYSKAJA TE PRODUKTY.MY JESZCZE JEMY SŁOICZKI ALE SADZE ZE NIEDLUGO JAK POJDE DO PRACY I BABCIE PRZYJDA SIE OPIEKOWAC MALYM TO BEDA GOTOWAC:):):p:p
 
reklama
A JA KUPUJE SŁOICZKI BO NIEKTÓRYCH RZECZY NIE DA SIE KUPIC
Ogólnie małe dziecko powinno na początku jeść produkty, dostępne w naszej strefie klimatycznej, najlepiej sezonowe. Może w Polsce nie da się kupić np. świeżych moreli, ale przejdź się na ryneczek. Owoców i warzyw tam mnóstwo!
 
Do góry