reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcjańskie wakacje ;)

Magnolia - ja bym przemyślała tą Turcję na pierwsze wakacje. Po pierwsze - gorąco, po drugie daleko, po trzecie pewnie trochę inna flora bakteryjna. Może lepiej w przyszłym roku a teraz gdzieś bliżej?
 
reklama
ja chyba też darowałabym sobie takie zagraniczne wyprawy w tym roku ... zresztą co to za frajda dla takiego niemowlaczka jechać np do Turcji (tak na prawdę z dzieckiem do piero popołudniami można wychodzić a nie daj losie że jeszcze klima będzie źle działała w pokoju)... ja odczekam troszkę...podrzucimy małego teściom jak już będzie karmiony butlą i wtedy na wypoczynek na plaże morza śródziemnego we dwoje:-) a małego zabierzemy jak będzie bardziej kontaktowy i ruchawy żeby chociaż babki z piasku umiał robić:-D
 
Ostatnia edycja:
Turcja w okresie wakacyjnym chyba jest faktycznie "za gorąca", ale ja też szukam czegoś ciepłego i bardzo mocno rozwarzam bługarię w drugiej połowie sierpnia, albo gorace źródła na Wegrzech
 
reklama
Do góry