reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcjańskie wakacje ;)

reklama
hmmm w katalogach kłamia;)ogladałam ostatnio program o polakach zrobionych w balona przez itake,bodajze w Grecji byli,koszmar

dlatego trzeba jechać ze sprawdzonym biurem, do sprawdzonego hotelu. My mamy swoją babeczkę, która bubla nam nigdy nie sprzedała. Ten program też oglądałam, ludzie to nie mają szczęścia
 
no to masz szczescie miec taka ''wtyczke'';) ja słyszałam zeby poza Europe nie brac mniej jak 5gwaiazdek ale zeby i w Grecji tez tak było,straszne to co pokazywali a przeciez itaka to znane biuro
 
no to masz szczescie miec taka ''wtyczke'';) ja słyszałam zeby poza Europe nie brac mniej jak 5gwaiazdek ale zeby i w Grecji tez tak było,straszne to co pokazywali a przeciez itaka to znane biuro


my jechaliśmy z Triadą do hotelu 4 gwiazdkowego i było super, więc pewnie zależy co ci wepchną, a poza Europę, to tak jak słyszałaś min 4 gwiazdki, a najlepiej 5, tam są znacznie gorsze warunki. Moja siostra w pon. wróciła z Turcji, leciała z Alfa star do hotelu 4 gwiazdki i co? okazało się, że zdjęcia w katalogu nie są zdjęciami hotelu w którym zostali zakwaterowani, czyli zrobili ich w bambuko. Warunki mieli ponoć tragedia:/ Ale jak ją prosiłam idź do naszej babeczki, to ci wybierze lux waacje, to poszła do pierwszej lepszej, której nie zależało na kliencie tylko na sprzedaży trefnej oferty
 
no to ma teraz nauczke ze starszej siostry trzeba słuchac;)

to ja tak po cichutku sie pochwale ze planujemy z nasza stara paczka jechac w przyszłym roku do Francji;)ale na razie to tylko marzenia....
 
no to ma teraz nauczke ze starszej siostry trzeba słuchac;)

to ja tak po cichutku sie pochwale ze planujemy z nasza stara paczka jechac w przyszłym roku do Francji;)ale na razie to tylko marzenia....

Kurcze,ale Ci zazdroszczę!!! Kocham Francję,Hiszpanię i Włochy;-):-) Ostatni raz byłam tam-uwaga!-15 lat temu!!!!!!!!!!!!!!!! :szok::szok: Miałam wtedy 18 lat... ach-to były czasy....
 
reklama
Do góry