reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

Zeby mozna bez problemu leczyc w ciazy ze znieczuleniem. Podobno nawet mozna wszystko na nfz, bo ciezarna ma pierwszenstwo. Tak moja przyjaciolka sobie wszystkie zeby porobila za darmo 🤣🤣🤣
U mnie dzis sie podbrzusze odzywa, na tescie owu pozytyw wiec ide spedzic wieczor z mezem 😃😈
 
reklama
Pracuje w stomatologii 7 lat i mnóstwo kobiet w ciąży leczy zęby ze znieczuleniem, wystarczy o tym poinformować, teraz znieczulenia są bezpieczne:)

Zeby mozna bez problemu leczyc w ciazy ze znieczuleniem. Podobno nawet mozna wszystko na nfz, bo ciezarna ma pierwszenstwo. Tak moja przyjaciolka sobie wszystkie zeby porobila za darmo 🤣🤣🤣
U mnie dzis sie podbrzusze odzywa, na tescie owu pozytyw wiec ide spedzic wieczor z mezem 😃😈

Dobra dziewczyny, trochę mnie uspokoilyscie. I tak nie pokładam nadziei w tym cyklu, mąż ma ważny egzamin w piątek, dużo stresów, mało snu, dawki kofeiny większe niż powinny być, odżywianie też średnio 🤦‍♀️ więc nie wiem czy coś z tego będzie. Ale zobaczymy, niech się dzieje wola nieba 😋
 
U nas chyba jednak z marcowania nici 😕 miałam ponad pół roku zęby odwiedzić stomatologa i ogarnąć wszystkie zęby i oczywscie przypomniało mi się tydzień przed owulacją że mam jeszcze co najmniej dwa zęby do roboty 😡 termin do mojego dentysty na końcówkę marca, do innych z mojego miasta podobnie. Jestem na siebie taka wściekła!!! 😪 znowu miesiąc czekania...
Ale leczenie zębów nie ma nic wspólnego ze staraniami o dziecko. Znieczulenie nie jest trucizną. Zęby można leczyć w każdym dniu cyklu! Proszę nie powielajcie mitów. Jestem dentystą wiem co mówię. Możesz się marcować do woli i wyleczyć zęby😁
 
U mnie w weekend prawdopodobnie była owulacja, był sluz , plamienie i całkiem mocny bol jajnika , dzis juz zdecydowanie śluz nieplodny 😁 6 cs, pozostaje czekać na efekty 🤣💕
Szybko owulacje masz 😅 Ja dzisiaj mialam taki atak podbrzusza, prawdopodobnie nerwoból. A bede sprawdzała 30 marca bo jutro mam dostać 🙈🙈, testy negatywne wiec w ciazy nie jestem 😅 Ale chce juz nowy cykl!!
 
U nas chyba jednak z marcowania nici 😕 miałam ponad pół roku zęby odwiedzić stomatologa i ogarnąć wszystkie zęby i oczywscie przypomniało mi się tydzień przed owulacją że mam jeszcze co najmniej dwa zęby do roboty 😡 termin do mojego dentysty na końcówkę marca, do innych z mojego miasta podobnie. Jestem na siebie taka wściekła!!! 😪 znowu miesiąc czekania...
Ja poszłam profilaktycznie po pół roku na przegląd- zrobili mi panoramę i okazało się ze 4 zeby mam do zrobienia. 😳 psuły się od środka. 1 zrobiony od razu na wizycie a dzisiaj mam kolejna i wybłagał aby zrobili mi 2- i zostanie ostatni 3 marca
 
U nas chyba jednak z marcowania nici 😕 miałam ponad pół roku zęby odwiedzić stomatologa i ogarnąć wszystkie zęby i oczywscie przypomniało mi się tydzień przed owulacją że mam jeszcze co najmniej dwa zęby do roboty 😡 termin do mojego dentysty na końcówkę marca, do innych z mojego miasta podobnie. Jestem na siebie taka wściekła!!! 😪 znowu miesiąc czekania...
Mój dentysta mnie wyśmiał jak zapytałam co w ciąży 😁 Dzisiaj to nie stanowi żadnego problemu 🙂
 
Ja
Szybko owulacje masz 😅 Ja dzisiaj mialam taki atak podbrzusza, prawdopodobnie nerwoból. A bede sprawdzała 30 marca bo jutro mam dostać 🙈🙈, testy negatywne wiec w ciazy nie jestem 😅 Ale chce juz nowy cykl!!
Ja mam termin @ na jutro 😂 i nie testuje 😋 wiem, że przyjdzie niezawodnie 😂 byle nie bolało tak jak zawsze hahaha
 
reklama
Ja
Ja mam termin @ na jutro 😂 i nie testuje 😋 wiem, że przyjdzie niezawodnie 😂 byle nie bolało tak jak zawsze hahaha
ja mam niby na wczoraj @ ale testów nie robię bo mam taki jakby sluz lekko przybrudzony wiec domyslam sie ze sie spoznia @ po prostu :( jak na zlosc mogłaby przyjsc i z głowy. Poza tym nigdy mi sie nie spozniala u mnie jak w zegareczku co 28dni ale chyba po poronieniu pod koniec grudnia mi się coś niestety przestawiło :(
 
Do góry