reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

Ja bym miała 17.11.2021 🥰
Na początku myślałam kurczę, ale kiepsko jak dziecko będzie z końca roku, a teraz tylko czekam aż nam się uda ✊ Chociaż szczerze teraz nie wiem co myśleć.. ostatnio bardzo bolała mnie prawa pierś. Zrobiłam domowe badanie i wyczułam kulkę. Dodatkowo zauważyłam zaczerwienienie na tej piersi. Wystraszyłam się i poszłam na usg troszkę wcześniej niż przewidywałam (chodzę co pół roku bo mam niewielkie torbiele i muszę je obserwować). Lekarz stwierdził, że szczerze nie podoba mu się to i dał namiar na konkretnego specjalistę, ale powiedział że prawdopodobnie będę musiała wykonać biopsję. No i mam wyznaczona wizytę na 3marca w poradni chirurgi piersi. A najlepsze jest to, że od dwóch dni pierś przestała boleć, jednak 'kulka' jest cały czas. Trochę się załamałam, bo strasznie się boję co to może być i nie wiem co o tym wszystkim myśleć.. ☹️

A tak z innej beczki, czy na owulację bolą was piersi?
Ja nie mam kompletnie żadnych objawów..
 
reklama
Przepiękna lista, oby ten marzec dziewczyny był dla nas szczęśliwy !!! ♡♡♡♡♡ P.S. Według aplikacji to niby kiedy mielibyście termin na poród? 🤣 Bo mi wyskakuje w necie ze 5.12.2021 Wychodzi na to, ze kolejna @ i urodzę w nowym roku 22. 🤣😬
U mnie byłby to 3.12, sprawdziłam to od razu jak tylko rozpoczęłam nowy cykl 😂. Kiedyś mówiłam, że jak będę planować dziecko, to chcę żeby się urodziło w pierwszej połowie roku, ewentualnie w wakacje. To było jeszcze wtedy, kiedy myślałam że zajście w ciążę to pikuś 🙂
 
U mnie byłby to 3.12, sprawdziłam to od razu jak tylko rozpoczęłam nowy cykl 😂. Kiedyś mówiłam, że jak będę planować dziecko, to chcę żeby się urodziło w pierwszej połowie roku, ewentualnie w wakacje. To było jeszcze wtedy, kiedy myślałam że zajście w ciążę to pikuś 🙂
Miałam dokładnie tak samo 😅
 
Przepiękna lista, oby ten marzec dziewczyny był dla nas szczęśliwy !!! ♡♡♡♡♡ P.S. Według aplikacji to niby kiedy mielibyście termin na poród? 🤣 Bo mi wyskakuje w necie ze 5.12.2021 Wychodzi na to, ze kolejna @ i urodzę w nowym roku 22. 🤣😬
Mi też na początek grudnia pokazuje ,ale że moje dzieci się ok 2 tygodnie wcześniej rodziły to liczę że jeśli by się udało w tym lub następnym cyklu to jeszcze w 2021 urodzę 🙂
U mnie byłby to 3.12, sprawdziłam to od razu jak tylko rozpoczęłam nowy cykl 😂. Kiedyś mówiłam, że jak będę planować dziecko, to chcę żeby się urodziło w pierwszej połowie roku, ewentualnie w wakacje. To było jeszcze wtedy, kiedy myślałam że zajście w ciążę to pikuś 🙂
Ehh, ja myślałam że jak powiem że w danym miesiącu robimy dziecko to tak będzie i nawet 2 razy się udało 😆 i dopiero decydując się na 3 widzę ile wtedy miałam szczęścia .
 
Dziewczyny, ja też tak myślałam 🤷‍♀️
Zawsze bałam się ciąży, zabezpieczałam się itd

Przecież jest tyle znajomych którzy pojechali na imprezę, pyk i dziecko 🤷‍♀️
Toż to takie łatwe.

A jak przyszło co do czego u mnie to nie ma i nie ma...

Ale tak to już jest.... 😐
 
Dziewczyny ja chyba zaraz zwariuje. Jestem po tej biochem no i testy już miałam negatywne, wczoraj termin miesiączki godzina 4.30 jest cień, dziś godzina 7 rano cienia nie ma... Nie ogarniam tego..
 
Cześć dziewczyny ;) co tam u Was? U mnie nic ciekawego, mam wrażenie, że w tym cyklu nie udało mi się zajść w ciążę...
 
reklama
Do góry