reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

ja poproszę na @ 23 marca :) jutro powinnam dostać lutową @ i już czuję, że będzie także zapisuję się na marzec!
 
reklama
I kolejny cykl staran... nie wiem czy mi sluza te miesieczne watki [emoji85] prosze mnie wstepnie wpisac na 23 marca, tym razem nie chce widziec [emoji205] kolo swojego nicku [emoji849]
 
Ech, a ja mam termin @ na 16,03. Testować pewnie będę już 14-15 z nerwów, jak zobaczę biel to mogę normalnie przez chwilę funkcjonować. a 16 to obowiązkowo żeby nie przerywać dupka, no chyba, że @ zrobi mi figla i przyjdzie szybciej. Mam o tyle stresa, że na 11.04 była przewidziana data porodu, nie wiem jak wytrzymam kwiecień, 😢
 
reklama
I kolejny cykl staran... nie wiem czy mi sluza te miesieczne watki [emoji85] prosze mnie wstepnie wpisac na 23 marca, tym razem nie chce widziec [emoji205] kolo swojego nicku [emoji849]
Liczę że wpisze tu jak najwięcej ⏸ ❤
Chciałabym się przyłączyć :)
Musisz podać datę kiedy będziesz testować 😉
Ech, a ja mam termin @ na 16,03. Testować pewnie będę już 14-15 z nerwów, jak zobaczę biel to mogę normalnie przez chwilę funkcjonować. a 16 to obowiązkowo żeby nie przerywać dupka, no chyba, że @ zrobi mi figla i przyjdzie szybciej. Mam o tyle stresa, że na 11.04 była przewidziana data porodu, nie wiem jak wytrzymam kwiecień, 😢
Przykro mi przez co musiałaś przejść ☹ będzie dobrze, trzymam kciuki za nas wszystkie ❤
 
Do góry