reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

u mnie to samo! najgorsze w sumie ze w listopadzie zaszłam w ciążę - poród na sierpień by był.. niestety poroniłam. a teraz modlę się o udany cykl już aby był nie patrząc na to w jakim miesiącu się urodzi 😂

a i dodam że mi dość późno się włączył instynkt, bo staram się dopiero o pierwsze dziecko a w drugiej polowie roku konczę 34lata
No to u mnie podobna historia, rodziłabym w czerwcu. W listopadzie poronilam. Też długo nie czułam instynktu, a ostatnio ciągle myślę o tym, żeby tylko zajść w ciążę 🙂
 
reklama
Dobrze wiedzieć, że nie tylko ja tak myślałam 🤣 Potem zaczęłam czytać forum i zorientowałam się, że to nie jest koncert życzeń. Skakałabym z radości jakbym się dowiedziała, że jeszcze w tym roku zostanę mamą. Na razie jestem w dobrej myśli, bo to dopiero nasz 2 cykl starań, ale przynajmniej zdałam sobie

Uhhhh 🤩 trzymajcie kciuki! Działamy pełną parą 😂😉
Trzymamy!! ❤️❤️
 
oooo tak. To byłoby piękne ❤️ działasz z hormonami czy jakieś ziółka? Ja odpuszczam wszystko i dam się zaskoczyć 😂😊
Nie biore nic procz kwasu foliowego. Odpuszczam myslenie. Po 5 cyklu bede sie dopiero badala konkretniej 😅 Nie chce teraz sobie dokladac, bo maz ma zlamana noge i ja jeszcze robie prawo jazdy to wiesz.
 
u mnie to samo! najgorsze w sumie ze w listopadzie zaszłam w ciążę - poród na sierpień by był.. niestety poroniłam. a teraz modlę się o udany cykl już aby był nie patrząc na to w jakim miesiącu się urodzi 😂

a i dodam że mi dość późno się włączył instynkt, bo staram się dopiero o pierwsze dziecko a w drugiej polowie roku konczę 34lata
Ja mam w listopadzie 28, ale uwierz mi ze gdyby nie maz to dalej bym nie myslala o dziecku. Tak przez niego mi sie wlaczylo 😅
 
Dziewczyny kochane!
Mam pytanie - chce sobie brwi pernamentne zrobic, ale kiedys kosmetyczka mowila ze ciaza jest przeciwwskazaniem bo nie jest zbadane cos tam cos tam. (Chyba jak dziala pigment na plod) I teraz sie zastanawiam co zrobic 🥺
 
Dziewczyny kochane!
Mam pytanie - chce sobie brwi pernamentne zrobic, ale kiedys kosmetyczka mowila ze ciaza jest przeciwwskazaniem bo nie jest zbadane cos tam cos tam. (Chyba jak dziala pigment na plod) I teraz sie zastanawiam co zrobic 🥺
To jest tatuaż. Tatuaże w ciazy nie są wskazane. Jeśli żadnych nie miałaś to nie wiadomo jak zareagujesz, często się zdarzają reakcje alergiczne.
 
Też miałam termin na czerwiec tylko poronilam w grudniu.
no u mnie koniec grudnia niestety :( jeszcze najgorzej że koleżanka też jest w ciąży i też z terminem na sierpień :/ no będzie ciężko, ale już mam nadzieję że do sierpinia i ja będę już w ciąży <3
teraz marzec będzie moim drugim cs po. i jeszcze jestem pełna nadziei, że może ten miesiąc będzie dla mnie szczęśliwy!
Ja mam w listopadzie 28, ale uwierz mi ze gdyby nie maz to dalej bym nie myslala o dziecku. Tak przez niego mi sie wlaczylo 😅
no u mnie mąż od 4 lat już "cisnął" o dziecko, a ja oczywiście nie byłam gotowa. a teraz to już głowa zafiksowana tylko na tym. no życie.

i wiecie co dziewczyny, mam nadzieję, że ta grupa będzie szczęśliwa dla wszystkich tutaj piszących i wszystkie zobaczymy 2kreseczki! <3
 
reklama
Do góry