reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

reklama
A ja nie wiem czy się wstrzelę w owulacje 😏😏 zawsze mniej więcej wiedziałam, bo lekkie pobolewanie miałam plus śluz przezroczysty i ciągnący a w tym cyklu w którym rozpoczęliśmy starania nie mogę go rozgryźć 😑 brzuch tez nie pobolewa, według aplikacji mialam owulacje wczoraj no ale nie jestem przekonana🤷‍♀️ Dziewczyny "staracie" się codziennie w okolicach owulacji czy co 2 dzień?😉ja mam w miarę regularne cykle wiec jakos tak jest intensywniej w połowie. Może głupie pytanie, ale to moze pierwsze świadome podejście do ciąży i chciałam zapytać😊
 
Przejrzałaś mnie 😅❤ a tak po drugie zawsze w rocznicę jest jakaś kolacyjka, winko i seksik 😅❤ i o to wino właśnie chodzi 😅 ale przejrzalas mnie, najchętniej poszla bym wtedy do sklepu ale dziecięcego, po 6 latach juz nie mam pomysłu na wszystkie prezenty 😅😅
też tak chciałam na 14.02 i nic nie wyszło, musiałam się wysilić z torcikiem w kształcie serca
 
też tak chciałam na 14.02 i nic nie wyszło, musiałam się wysilić z torcikiem w kształcie serca
Tez chciałam na walentynki ale było inaczej pisane 🤷‍♀️ nie nastawiam się bo moje owu są tak 50 na 50, cykle porobiły się nieregularne i tak nigdy nie wiem 😅
 
reklama
Do góry