reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

Jak ktoś zadaje pytanie to daje Ci możliwość odpowiedzi. Ty nie odpowiadasz tylko warczysz. Najpierw twierdzisz, że tu są ludzie, którzy się nie znają, a później pytasz czy możesz wrzucić swoj test... Wiec pytam po co? Skoro tu są same tumany, Ty jesteś najmądrzejsza w całej wsi i w dodatku masz już swoje psiapsi to po co chcesz się dzielić testami z kimś kto dla Ciebie jest nikim? [emoji2368]
Po 1.pokaz mi gdzie napisałam że osoby tutaj nie znają się na niczym.
Po 2, gdzie niby twoim zdaniem warczę
Po 3 będę się dzielić bo mam na to ochotę 🙂
 
reklama
Nom chyba pora założyć wątek prywatny. Za dużo zaczyna się tutaj dziać nieprzyjemnego dla dziewczyn które już od dłuższego czasu są na wątku i przechodzą z miesiąca na miesiąc, a te które dołączają powinny być ciut bardziej wyrozumiałe w stosunku do innych
A kto mówi ze my staramy sie 1 cykl? Podejdzicie do tego bardziej luźno bo niedługo będzie trzeba nie tylko do ginekologa sie zgłosić 🤭 uważam że nie zrobiłam nic co mogłoby urazić koleżanki które będą testować w dniu okresu a nie tak jak ja 10dpo
Nie rozumiem waszych wypowiedzi dziewczyny. Jak tak dalej pójdzie to na początku danego tematu trzeba będzie regulamin zamieścić 😮
 
No widzisz.. Mądre.
Ale są osoby które się przejmują jedna krecha, są osoby które czekają z testem do @ ale są też te niecierpliwe. I każde powinno traktowac się tak samo
Niecierpliwe muszą uczyć się cierpliwości - przy niemowlaku jest to niezbędne [emoji4]
też bym chciała odrazu po owulacji wiedzieć czy się udało czy nie ale niestety tak to nie działa i żaden test nie pokaże dwóch kresek wcześniej niż to możliwe
 
Niecierpliwe muszą uczyć się cierpliwości - przy niemowlaku jest to niezbędne [emoji4]
też bym chciała odrazu po owulacji wiedzieć czy się udało czy nie ale niestety tak to nie działa i żaden test nie pokaże dwóch kresek wcześniej niż to możliwe
Jestem cierpliwa w niektórych tematach, tych dzieciowych też bo mam córkę.
Ale testy to już coś innego..
Byłam na forum gdzie dziewczyny nie czepiały się takich tematów i to im nie przeszkadzało. Nawet były w szoku jak niektóre testy wychodziły pozytywne grubo przed @
 
reklama
Jestem cierpliwa w niektórych tematach, tych dzieciowych też bo mam córkę.
Ale testy to już coś innego..
Byłam na forum gdzie dziewczyny nie czepiały się takich tematów i to im nie przeszkadzało. Nawet były w szoku jak niektóre testy wychodziły pozytywne grubo przed @
mi tak wyszło właśnie w pierwszej ciąży. Okres powinnam dostać 11 wrzesnia a 2 był wynik pozytywny na teście;))
 
Do góry