reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz si─Ö o male┼ästwo, wiesz, ┼╝e zostaniecie rodzicami a mo┼╝e masz ju┼╝ dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si─Ö podzieli─ç swoim do┼Ťwiadczeniem? Do┼é─ůcz do naszej spo┼éeczno┼Ťci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi─Öczno┼Ť─ç, kt├│re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si─Ö? Wskakuj na pok┼éad! Zamiast by─ç go┼Ťciem korzystaj z wszystkich mo┼╝liwo┼Ťci. A je┼Ťli masz pytania - pisz ┼Ťmia┼éo.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ÔĆŞ kreseczki ­čśůÔŁĄ

Do┼é─ůczy┼é(a)
15 Listopad 2020
Post├│w
14
Nie wiem dziewczyny, ja to mam taki problem, je┼Ťli chodzi o my┼Ťlenie o ci─ů┼╝y, ┼╝e nie pytajcie. Tylko si─Ö zastanawiam, czy w tym cyklu si─Ö uda, czy si─Ö nie uda. Zamiast cieszy─ç si─Ö np. z blisko┼Ťci z m─Ö┼╝em to ja z tylu g┼éowy mam tylko analiz─Ö , czy to ju┼╝? R─Öce opadaj─ů. Nawet libido mam na poziomie 0 ...

reklama

Trinnity

Zaciekawiona BB
Do┼é─ůczy┼é(a)
18 Grudzień 2020
Post├│w
67
Nie wiem dziewczyny, ja to mam taki problem, je┼Ťli chodzi o my┼Ťlenie o ci─ů┼╝y, ┼╝e nie pytajcie. Tylko si─Ö zastanawiam, czy w tym cyklu si─Ö uda, czy si─Ö nie uda. Zamiast cieszy─ç si─Ö np. z blisko┼Ťci z m─Ö┼╝em to ja z tylu g┼éowy mam tylko analiz─Ö , czy to ju┼╝? R─Öce opadaj─ů. Nawet libido mam na poziomie 0 ...
Z my┼Ťleniem o ci─ů┼╝y mam bardzo podobnie. Nie potrafi─Ö tego wyrzuci─ç z g┼éowy. Traci na tym moja relacja z m─Ö┼╝em.

Lily2389

Fanka BB :)
Do┼é─ůczy┼é(a)
3 Grudzień 2020
Post├│w
1 057
Z my┼Ťleniem o ci─ů┼╝y mam bardzo podobnie. Nie potrafi─Ö tego wyrzuci─ç z g┼éowy. Traci na tym moja relacja z m─Ö┼╝em.

@Trinnity m├│j m─ů┼╝ jest baaaaaardzo wyrozumia┼éy i bardzo go za to kocham. Ale jak ten stan tak d┼éu┼╝ej potrwa to mo┼╝e by─ç ┼║le...
Trzeba wyluzowa─ç bo przez to mo┼╝ecie si─Ö blokowa─ç w psychice i dla tego nie wychodzi, trzeba si─Ö kocha─ç z ch┼éopem dla przyjemno┼Ťci bo tak to niektore zwi─ůzki na tym cierpi─ů i si─Ö rozpadaj─ů ­čśë

Aksamitka28

Do┼é─ůczy┼é(a)
17 Lipiec 2020
Post├│w
293
Hej ­čśü 24 marca poprosz─Ö, przynajmniej oficjalnie jak teraz si─Ö nic nie przesunie albo wykluje ­čś▒­čÖŐ w czwartek mog─Ö potwierdzi─ç termin ­čśé marcowanie brzmi dobrze ­čśü

DoMa29

Zaciekawiona BB
Do┼é─ůczy┼é(a)
9 Luty 2021
Post├│w
34
Cze┼Ť─ç Wszystkim ­čśŐ
Dziewczyny proszę was o radę. Widzicie gdziekolwiek cień szansy na owulację?
Wiem, ┼╝e po czasie wynik mo┼╝e nie by─ç miarodajny jednak ja nie widz─Ö ┼╝adnych zmian w tych testach dlatego wstawiam. Jestem ciekawa Waszych spostrze┼╝e┼ä. ­čśë
Tymczasem ┼╝ycz─Ö mi┼éego dzionka ­čśś

DoMa29

Zaciekawiona BB
Do┼é─ůczy┼é(a)
9 Luty 2021
Post├│w
34
IMG_20210223_073743.jpg

hania4899

Do┼é─ůczy┼é(a)
17 Czerwiec 2020
Post├│w
1 474
Nam o tym w┼éa┼Ťnie androlog m├│wi┼é a gin potwierdzi┼é, ┼╝e nie wa┼╝na jest ilo┼Ť─ç, a jako┼Ť─ç dlatego My te┼╝ cz─Östo korzystamyprzy s┼éabym nasieniu wr─Öcz si─Ö a┼╝ zaleca cz─Östszy sex nawet badania potwierdzaj─ů, ┼╝e faceci kt├│rzy mieli s┼éabe nasienie i zacz─Öli cz─Ö┼Ťciej uprawia─ç sex to po pewnym czasie zosta┼éo potwierdzone, ┼╝e nasienie si─Ö poprawi┼éo

Co┼Ť w tym jest. ­čĹî

reklama
Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
M Czas zaplodnienia Ci─ů┼╝a, por├│d, po┼é├│g 48
Paola5656 Ci─ů┼╝a Wrze┼Ťniowe mamy 2021 3
P Ci─ů┼╝a. Umowa o prac─Ö na czas okre┼Ťlony. Wypowiedzenie Potrzebuj─Ö porady 2
P Zasi┼éek macierzy┼äski oraz rodzicielski w przypadku umowy o prac─Ö na czas okre┼Ťlony - podpowiedzcie Potrzebuj─Ö porady 19
K 2 miesieczne dziecko ca┼éy czas ┼Ťpi Potrzebuj─Ö porady 5
A Ciaza a trudny czas Potrzebuj─Ö porady 4
A Umowa na czas okre┼Ťlony a ci─ů┼╝a Potrzebuj─Ö porady 7
A Umowa na czas okre┼Ťlony a urlop macierzynski Potrzebuj─Ö porady 9
X Umowa na czas okre┼Ťlony a ci─ů┼╝a Potrzebuj─Ö porady 18
N Ciaza a umowa o prace na czas okreslony Potrzebuj─Ö porady 6
N Czas poswiecony niemowlakowi Potrzebuj─Ö porady 19
kipotka Umowa na czas nieokre┼Ťlony po 3 m. okresu pr├│bnego w ci─ů┼╝y Potrzebuj─Ö porady 12
U L4 w ci─ů┼╝y a zmiana etatu i umowa na czas okre┼Ťlony Potrzebuj─Ö porady 57
P Umowa o prac─Ö na czas okre┼Ťlony a ci─ů┼╝a Potrzebuj─Ö porady 24
M Umowa na czas okreslony a ci─ů┼╝a Potrzebuj─Ö porady 35
L Umowa na czas okreslony. Potrzebuj─Ö porady 16
Natalka92 Czy to juz czas na porod ? Potrzebuj─Ö porady 2
U Jakie znacie fajne zabawy dla dzieci, jak sp─Ödzacie czas w swoimi pociechami Potrzebuj─Ö porady 1
N 2,5 miesieczne niemowlę CAŁY CZAS wisi na piersi - czy to normalne? Żywienie 5
nowamloda12 Czas na ginekologa ? Potrzebuj─Ö porady 3
A Mam 24 lata kiedy najlepszy czas na 2 dziecko ? Potrzebuj─Ö porady 15
Acai Czy to ju┼╝ czas na dziecko? Potrzebuj─Ö porady 2
WioWik Do┼é─ůcz do mnie Mamy pracuj─ůce 0
S Stach, niepewno┼Ť─ç, czy m├│j czas min─ů┼é? Ci─ů┼╝a, por├│d, po┼é├│g 8
...Margotka9022... Czas reakcji alergicznej Potrzebuj─Ö porady 1
A Umowa o prac─Ö na czas okre┼Ťlony a zasi┼éek macierzy┼äski. Potrzebuj─Ö porady 4
A Umowa na czas okreslony a urlop rodzicielski Potrzebuj─Ö porady 5
M umowa na czas okreslony a ciaza? Potrzebuj─Ö porady 27
Marciaaa55 Co je┼Ťli kilka dni po porodzie ko┼äczy mi si─Ö umowa na czas okre┼Ťlony? Potrzebuj─Ö porady 29
...Margotka9022... Ci─ů┼╝a le┼╝─ůca. Razem przejd┼║my ten trudny czas. Ci─ů┼╝a, por├│d, po┼é├│g 1
Marciaaa55 Umowa na czas okre┼Ťlony a zasi┼éek macierzy┼äski ! Potrzebuj─Ö porady 6
M Umowa na czas okre┼Ťlony - niejasno┼Ťci. Potrzebuj─Ö porady 13
J Czas na drugie dziecko :) Potrzebuj─Ö porady 19
Ayashi86 Nie spi i caly czas placze pomocy!! Spanie 17
I Urlop rodzicielski - umowa na czas okre┼Ťlony a kolejna ci─ů┼╝ao Potrzebuj─Ö porady 3
L Umowa na czas okre┼Ťlony podczas ci─ů┼╝y Potrzebuj─Ö porady 1
mama w Barcelonie Wolny czas Potrzebuj─Ö porady 6
E Maz-kiedys zwariuje!!! Potrzebuj─Ö porady 18
D Jak kreatywnie sp─Ödza─ç czas z dzieckiem? Potrzebuj─Ö porady 6
A ciaza a czas okreslony w pracy Potrzebuj─Ö porady 1
M 2 tygodniowy maluszek cały czas chce jesc Noworodek 2
Zor Głupawki na jesienno - zimowy czas Dzieci urodzone w lutym 2015 33
monia~ umowa na czas okre┼Ťlony, zmniejszenie etatu Porady prawnika 2
A Wrze┼Ťni├│wek czas wolny :) Dzieci urodzone we wrze┼Ťniu 2014 19
B Aneks do umowy na czas okre┼Ťlony a druga ci─ů┼╝a? Porady prawnika 1
coleta obni┼╝ony wymiar czasu pracy a zadaniowy czas pracy Porady prawnika 5
K wypowiedzenie umowy o prac─Ö na czas okre┼Ťlony czy mo┼╝na si─Ö odwo┼éa─ç w przypadku ci─ů┼╝y Porady prawnika 4
E Obni┼╝ony czas pracy/odbi├│r dnia wolnego Porady prawnika 1
mi┼Ťkaa ci─ů┼╝a a umowa na czas okre┼Ťlony i macierzy┼äski ? Porady prawnika 6
beata26 zwolnienie z pracy umowa na czas nieokre┼Ťlony jakie prawa Porady prawnika 4