reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

Ja też jestem zainteresowana , jeśli będzie wątek zamknięty [emoji846]
Z chęcią jak tylko nauczę się jak to zrobić [emoji6] z wieloma z was się zaprzyjaźniłam i chciałabym utrzymać ten kontakt [emoji6] nie było mnie parę godzin a tu 30 stron do nadrobienia nic znaczących wiadomości [emoji2356] co do mnie to jeszcze wredota nie przyszła [emoji2368]
 
reklama
Szczerze mówiąc byłam u wielu lekarzy i są różni wiadomo. Ale z takim zachowaniem się nie spotkałam i będę tą kobietę omijać szerokim łukiem.
No i jeszcze jeśli jest gdzieś w necie napisz opinię może to ostrzeże jakieś inne dziewczyny. Niedopuszczalne takie zachowanie. Bardzo Ci współczuję takiego doświadczenia.
 
Oj tak w temacie lekarzy mozna duzo pisac ... ja mialam taka lekarke na poczatku ciazy, ze otwarcie mi powiedziala, ze nie ma co sie cieszyc, bo prawdopodobnie nic z tego nie bedzie 🤷‍♀️ Potem twardo twierdzila ze ciaza sie nie utrzyma. Zmienilam lekarza, na kobiete aniola i mi dziecko uratowala. Mala ma 4,5 roku, pokonala wszystkich zle nam zyczacych ☺️
 
No a Mnie dziewczyny na jednym wątku kiedyś prawie "zjadły" za to, że napisałam iż trzeba uważać na lekarzy bo mimo iż są po szkołach to niestety z wiedzą medyczną im nie po drodze. A niestety taka prawda, że w tych czasach znalezienie ginekologa czy w ogóle jakiegokolwiek lekarza z powołania który zna się na Swoim fachu to jak szukanie ze świecą [emoji2368][emoji2368][emoji2368]
I będąc tutaj na paru wątkach widzę, że niestety ale to się zdarza notorycznie.
Oj tak w temacie lekarzy mozna duzo pisac ... ja mialam taka lekarke na poczatku ciazy, ze otwarcie mi powiedziala, ze nie ma co sie cieszyc, bo prawdopodobnie nic z tego nie bedzie [emoji2368] Potem twardo twierdzila ze ciaza sie nie utrzyma. Zmienilam lekarza, na kobiete aniola i mi dziecko uratowala. Mala ma 4,5 roku, pokonala wszystkich zle nam zyczacych [emoji3526]
 
No a Mnie dziewczyny na jednym wątku kiedyś prawie "zjadły" za to, że napisałam iż trzeba uważać na lekarzy bo mimo iż są po szkołach to niestety z wiedzą medyczną im nie po drodze. A niestety taka prawda, że w tych czasach znalezienie ginekologa czy w ogóle jakiegokolwiek lekarza z powołania który zna się na Swoim fachu to jak szukanie ze świecą [emoji2368][emoji2368][emoji2368]
I będąc tutaj na paru wątkach widzę, że niestety ale to się zdarza notorycznie.
Ale mamy wolny rynek, lekarzy można dowolnie zmieniać 😉 na studiach poznałam wielu przyszłych lekarzy, ale szczerze nie do wszystkich bym poszła 😅🙈 fakt jest taki, że nie jest łatwo zdać speckę. Bardzo ważne jest to czy lekarz się dokształca, czyta nowości. Taki zawód, że trzeba być na bieżąco. Kto nie jest wypada z obiegu🤷
 
No a Mnie dziewczyny na jednym wątku kiedyś prawie "zjadły" za to, że napisałam iż trzeba uważać na lekarzy bo mimo iż są po szkołach to niestety z wiedzą medyczną im nie po drodze. A niestety taka prawda, że w tych czasach znalezienie ginekologa czy w ogóle jakiegokolwiek lekarza z powołania który zna się na Swoim fachu to jak szukanie ze świecą [emoji2368][emoji2368][emoji2368]
I będąc tutaj na paru wątkach widzę, że niestety ale to się zdarza notorycznie.

Zgadzam się. Mój lekarz rodzinny ostatnio mi obwieścił ze mam perforacje obu błon bębenkowych kurde, wystraszyłam się. Laryngolog popukał się po głowie jak to usłyszał. Jednak sama lepiej się zdiagnozowałam [emoji23] Ginekologa tez szukałam długo, takiego co nie macha ręka na mnie jak na wariatkę [emoji6] dawno temu przelecialam cała poradnie dermatologiczna aż po kilku latach w końcu trafiłam do lekarza, który na mnie popatrzył z odległości bliższej niż zza biurka. Dramat [emoji85] i weź tu człowieku powierz swoje zdrowie obcemu człowiekowi i zaufaj, ze dobrze się Tobą zaopiekuje [emoji85]
 
Cześć dziewczyny! Trzymam kciuki za wszystkie testujące :)
@Lily2389 jak u Ciebie sytuacja?
Ja mam dzis 28dc , 4 dni do @. Ale zlapalo mnie jakieś przeziębienie katar, gardło, lekka temperatura 🙄
 
reklama
Cześć dziewczyny! Trzymam kciuki za wszystkie testujące :)
@Lily2389 jak u Ciebie sytuacja?
Ja mam dzis 28dc , 4 dni do @. Ale zlapalo mnie jakieś przeziębienie katar, gardło, lekka temperatura 🙄
Dzisiaj 30dc, chce mi się rzygac i to dosłownie 😅 wczoraj próbowałam seksem wywołać wredote ale przez noc nie przyszła 🤷‍♀️ juz mnie bolal wczoraj tak brzuch ze myslalam ze dostane okresu podczas stosunku a po nim mnie puściło, więc jakby kogoś bolal brzuch to polecam 😅 no więc takie cyrki 🤷‍♀️😅
Ja tez jestem zainteresowana prywatnym wątkiem
Na razie się uciszyło więc może zostaniemy tutaj, jak znowu coś takiego będzie to przejdziemy 😉
 
Do góry