reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

reklama
Dziewczyny!!! Chyba się udało 😱😱
Zaufać pinkowi i powiedzieć mężowi? Nie wiem co robić, jeszcze najlepsze jest to że nie wierzyłam w ten cykl. Nawet rano wzięłam test i mówię bez sensu totalnie...
IMG_20210304_065603.jpg
 
Dziewczyny!!! Chyba się udało 😱😱
Zaufać pinkowi i powiedzieć mężowi? Nie wiem co robić, jeszcze najlepsze jest to że nie wierzyłam w ten cykl. Nawet rano wzięłam test i mówię bez sensu totalnie...
Zobacz załącznik 1244546
Ojejku widać, nie masz innego pod ręką? Ja pewnie to bym na bete leciała i bys miala popołudniu wyniki 😉
 
Mam jeszcze bluecare ale on jest od 25 to nie wiem czy będzie coś widać. Chyba na betę pojadę.
W sumie już pojadę i będę miała popołudniu wynik. Masz rację
Bedziesz miala 100% pewnosci i w razie czego obejdzie się bez nakręcania, bo obstawiam ze czujesz się niepewnie a tak to by cię zżerało od środka 😉 trzymam kciuki ❤❤
 
No chyba tak kreska fabryczna nie wygląda [emoji16]
Jak dla Mnie pozytyw "jak w mordę strzelił"[emoji16][emoji16][emoji16]
Leć na bete I dawaj Nam tutaj znać! TRZYMAM MOCNO KCIUKI[emoji109][emoji109][emoji109]
Dziewczyny!!! Chyba się udało [emoji33][emoji33]
Zaufać pinkowi i powiedzieć mężowi? Nie wiem co robić, jeszcze najlepsze jest to że nie wierzyłam w ten cykl. Nawet rano wzięłam test i mówię bez sensu totalnie...
Zobacz załącznik 1244546
 
Ja tam liczę, że nie przyjdzie do Ciebie @ [emoji16][emoji16][emoji16]
I cały czas liczę, że pokażesz Nam tutaj na dniach [emoji977] [emoji4][emoji4][emoji4][emoji6]
Dzisiaj 30dc, chce mi się rzygac i to dosłownie [emoji28] wczoraj próbowałam seksem wywołać wredote ale przez noc nie przyszła [emoji2368] juz mnie bolal wczoraj tak brzuch ze myslalam ze dostane okresu podczas stosunku a po nim mnie puściło, więc jakby kogoś bolal brzuch to polecam [emoji28] no więc takie cyrki [emoji2368][emoji28]

Na razie się uciszyło więc może zostaniemy tutaj, jak znowu coś takiego będzie to przejdziemy [emoji6]
 
Hej, dziewczyny, wczoraj po wizycie mam chociaż ciut nadziei że będzie ok. Zbadała mnie i mam jedno dominujące jajeczko 13 mm i bardzo cieniutki endometrium co jej wygląda jak zaraz po okresie. Nie wiem czemu tak skoro nie miałam okresu. Mam działać.! [emoji846]
 
reklama
Do góry