reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

reklama
Miałam testować w sobotę (14 dpo), ale dzisiaj jak się obudziłam to coś mnie tchnęlo żeby zrobić test. Nigdy mi się to nie zdarza bo zawsze jestem tak zestresowana testem, że czekam do 14 dpo, ewentualnie do [emoji204] żeby się nie rozczarować. Zrobiłam test zaraz po przebudzeniu i widzę cień drugiej kreski... Używałam już tego testu i nigdy wcześniej nie pokazał nawet kreski fabrycznej. Zawsze był biały. Zaraz się wybieram na betę. Trzymajcie kciuki [emoji173]
 
Dzień dobry dziewczyny! Ten cykl był dla mnie zwariwoany, dowiedziałam się i nadżerce plus pcos, 4dpo zapalenie ucha na przeciwbolowych i antbiotyku i dziś wizyta kontrolna z powodu złego posiwu z uchu... Postanowiłam zastestowac bo to zależy jakie antybiotyk dostanę i prawie spadłam z krzesła...
 

Załączniki

  • IMG_20210304_093624_resize_47.jpg
    IMG_20210304_093624_resize_47.jpg
    38,3 KB · Wyświetleń: 161
Dzień dobry dziewczyny! Ten cykl był dla mnie zwariwoany, dowiedziałam się i nadżerce plus pcos, 4dpo zapalenie ucha na przeciwbolowych i antbiotyku i dziś wizyta kontrolna z powodu złego posiwu z uchu... Postanowiłam zastestowac bo to zależy jakie antybiotyk dostanę i prawie spadłam z krzesła...
Jak to życie pisze swoje scenariusze 😁❤️
 
ooooo wooowww ❤️ dziewczyny!!!! ale się jaram! Ten miesiąc jest jakiś magiczny! to chyba ta wiosna!! wielkie gratulacjeeeeeeeee dzisiejszym kreseczkom! ile to dziś kreseczek?! 3? 4? oby jak najwięcej!!!!!!
Dziękujemy 😊 Mąż będzie miał najlepszy prezent na urodziny 7 marca.❤️ Zobaczenie dwóch kresech po poronieniu daje więcej strachu niż szczescia 😓
 
reklama
Do góry