reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz si─Ö o male┼ästwo, wiesz, ┼╝e zostaniecie rodzicami a mo┼╝e masz ju┼╝ dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si─Ö podzieli─ç swoim do┼Ťwiadczeniem? Do┼é─ůcz do naszej spo┼éeczno┼Ťci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi─Öczno┼Ť─ç, kt├│re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si─Ö? Wskakuj na pok┼éad! Zamiast by─ç go┼Ťciem korzystaj z wszystkich mo┼╝liwo┼Ťci. A je┼Ťli masz pytania - pisz ┼Ťmia┼éo.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ÔĆŞ kreseczki ­čśůÔŁĄ

reklama

Izabela1997

Zaciekawiona BB
Do┼é─ůczy┼é(a)
21 Styczeń 2021
Post├│w
67
Dziewczyny jestem po biochemicznej ci─ů┼╝y i czekam na pierwsz─ů normalna miesi─ůczk─Ö, ale mimo to si─Ö staramy. Pik lh wyst─ůpi┼é w 25 dni jakby cyklu czy mo┼╝liwe ┼╝e mimo takiego wykresu temperatur dosz┼éo do owulacji? Dodam ┼╝e po moich obserwacjach ┼Ťluz mia┼éam p┼éodny. I wyst─ůpi┼éy te objawy co mia┼éam zawsze podczas owulacji
Screenshot_2021-02-23-09-56-52-959_com.popularapp.periodcalendar.jpeg

AnetaManiak

Fanka BB :)
Do┼é─ůczy┼é(a)
3 Kwiecień 2017
Post├│w
2 460
Wed┼éug wykresu nie by┼éo niestety owulacjimierzysz zawsze o sta┼éej porze i w tym samym miejscu? Wiesz czasami naprawd─Ö drobnostki mog─ů wp┼éyn─ů─ç na temperatur─Ö i ju┼╝ zostanie zaburzona
Dziewczyny jestem po biochemicznej ci─ů┼╝y i czekam na pierwsz─ů normalna miesi─ůczk─Ö, ale mimo to si─Ö staramy. Pik lh wyst─ůpi┼é w 25 dni jakby cyklu czy mo┼╝liwe ┼╝e mimo takiego wykresu temperatur dosz┼éo do owulacji? Dodam ┼╝e po moich obserwacjach ┼Ťluz mia┼éam p┼éodny. I wyst─ůpi┼éy te objawy co mia┼éam zawsze podczas owulacji Zobacz za┼é─ůcznik 1241332

MyszkaMiki30

Zaanga┼╝owana w BB
Do┼é─ůczy┼é(a)
13 Styczeń 2021
Post├│w
131
Prosz─Ö o wpisanie na 23.03 dzi┼Ť 1dc wi─Öc zaczynamy od nowa
W tym miesi─ůcu troch─Ö odpuszczam my┼Ťlenie, wiosenna pogoda natchn─Ö┼éa mnie do przemy┼Ťle┼ä. B─Öd─Ö si─Ö kocha─ç wtedy kiedy ochota, a nie bo owulacja. B─Öd─Ö si─Ö cieszy─ç tym co mam, a jak los mi co┼Ť podaruje to super, a jak si─Ö nie uda to b─Öd─ů podr├│┼╝e ma┼ée i du┼╝e
Zagl─ůda─ç tu b─Öd─Ö bo Was lubi─Ö

reklama

angeliskax

Fanka BB :)
Do┼é─ůczy┼é(a)
17 Styczeń 2021
Post├│w
234
Prosz─Ö o wpisanie na 23.03 dzi┼Ť 1dc wi─Öc zaczynamy od nowa
W tym miesi─ůcu troch─Ö odpuszczam my┼Ťlenie, wiosenna pogoda natchn─Ö┼éa mnie do przemy┼Ťle┼ä. B─Öd─Ö si─Ö kocha─ç wtedy kiedy ochota, a nie bo owulacja. B─Öd─Ö si─Ö cieszy─ç tym co mam, a jak los mi co┼Ť podaruje to super, a jak si─Ö nie uda to b─Öd─ů podr├│┼╝e ma┼ée i du┼╝e
Zagl─ůda─ç tu b─Öd─Ö bo Was lubi─Ö
Mam wlasnie to samo!! B─Öd─Ö kocha─ç si─Ö kiedy kiedy mam ochot─Ö, nawet niespecjalnie bede sprawdza─ç kiedy owu :D

Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
M Czas zaplodnienia Ci─ů┼╝a, por├│d, po┼é├│g 48
Paola5656 Ci─ů┼╝a Wrze┼Ťniowe mamy 2021 3
P Ci─ů┼╝a. Umowa o prac─Ö na czas okre┼Ťlony. Wypowiedzenie Potrzebuj─Ö porady 2
P Zasi┼éek macierzy┼äski oraz rodzicielski w przypadku umowy o prac─Ö na czas okre┼Ťlony - podpowiedzcie Potrzebuj─Ö porady 19
K 2 miesieczne dziecko ca┼éy czas ┼Ťpi Potrzebuj─Ö porady 5
A Ciaza a trudny czas Potrzebuj─Ö porady 4
A Umowa na czas okre┼Ťlony a ci─ů┼╝a Potrzebuj─Ö porady 7
A Umowa na czas okre┼Ťlony a urlop macierzynski Potrzebuj─Ö porady 9
X Umowa na czas okre┼Ťlony a ci─ů┼╝a Potrzebuj─Ö porady 18
N Ciaza a umowa o prace na czas okreslony Potrzebuj─Ö porady 6
N Czas poswiecony niemowlakowi Potrzebuj─Ö porady 19
kipotka Umowa na czas nieokre┼Ťlony po 3 m. okresu pr├│bnego w ci─ů┼╝y Potrzebuj─Ö porady 12
U L4 w ci─ů┼╝y a zmiana etatu i umowa na czas okre┼Ťlony Potrzebuj─Ö porady 57
P Umowa o prac─Ö na czas okre┼Ťlony a ci─ů┼╝a Potrzebuj─Ö porady 24
M Umowa na czas okreslony a ci─ů┼╝a Potrzebuj─Ö porady 35
L Umowa na czas okreslony. Potrzebuj─Ö porady 16
Natalka92 Czy to juz czas na porod ? Potrzebuj─Ö porady 2
U Jakie znacie fajne zabawy dla dzieci, jak sp─Ödzacie czas w swoimi pociechami Potrzebuj─Ö porady 1
N 2,5 miesieczne niemowlę CAŁY CZAS wisi na piersi - czy to normalne? Żywienie 5
nowamloda12 Czas na ginekologa ? Potrzebuj─Ö porady 3
A Mam 24 lata kiedy najlepszy czas na 2 dziecko ? Potrzebuj─Ö porady 15
Acai Czy to ju┼╝ czas na dziecko? Potrzebuj─Ö porady 2
WioWik Do┼é─ůcz do mnie Mamy pracuj─ůce 0
S Stach, niepewno┼Ť─ç, czy m├│j czas min─ů┼é? Ci─ů┼╝a, por├│d, po┼é├│g 8
...Margotka9022... Czas reakcji alergicznej Potrzebuj─Ö porady 1
A Umowa o prac─Ö na czas okre┼Ťlony a zasi┼éek macierzy┼äski. Potrzebuj─Ö porady 4
A Umowa na czas okreslony a urlop rodzicielski Potrzebuj─Ö porady 5
M umowa na czas okreslony a ciaza? Potrzebuj─Ö porady 27
Marciaaa55 Co je┼Ťli kilka dni po porodzie ko┼äczy mi si─Ö umowa na czas okre┼Ťlony? Potrzebuj─Ö porady 29
...Margotka9022... Ci─ů┼╝a le┼╝─ůca. Razem przejd┼║my ten trudny czas. Ci─ů┼╝a, por├│d, po┼é├│g 1
Marciaaa55 Umowa na czas okre┼Ťlony a zasi┼éek macierzy┼äski ! Potrzebuj─Ö porady 6
M Umowa na czas okre┼Ťlony - niejasno┼Ťci. Potrzebuj─Ö porady 13
J Czas na drugie dziecko :) Potrzebuj─Ö porady 19
Ayashi86 Nie spi i caly czas placze pomocy!! Spanie 17
I Urlop rodzicielski - umowa na czas okre┼Ťlony a kolejna ci─ů┼╝ao Potrzebuj─Ö porady 3
L Umowa na czas okre┼Ťlony podczas ci─ů┼╝y Potrzebuj─Ö porady 1
mama w Barcelonie Wolny czas Potrzebuj─Ö porady 6
E Maz-kiedys zwariuje!!! Potrzebuj─Ö porady 18
D Jak kreatywnie sp─Ödza─ç czas z dzieckiem? Potrzebuj─Ö porady 6
A ciaza a czas okreslony w pracy Potrzebuj─Ö porady 1
M 2 tygodniowy maluszek cały czas chce jesc Noworodek 2
Zor Głupawki na jesienno - zimowy czas Dzieci urodzone w lutym 2015 33
monia~ umowa na czas okre┼Ťlony, zmniejszenie etatu Porady prawnika 2
A Wrze┼Ťni├│wek czas wolny :) Dzieci urodzone we wrze┼Ťniu 2014 19
B Aneks do umowy na czas okre┼Ťlony a druga ci─ů┼╝a? Porady prawnika 1
coleta obni┼╝ony wymiar czasu pracy a zadaniowy czas pracy Porady prawnika 5
K wypowiedzenie umowy o prac─Ö na czas okre┼Ťlony czy mo┼╝na si─Ö odwo┼éa─ç w przypadku ci─ů┼╝y Porady prawnika 4
E Obni┼╝ony czas pracy/odbi├│r dnia wolnego Porady prawnika 1
mi┼Ťkaa ci─ů┼╝a a umowa na czas okre┼Ťlony i macierzy┼äski ? Porady prawnika 6
beata26 zwolnienie z pracy umowa na czas nieokre┼Ťlony jakie prawa Porady prawnika 4