reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

Nie wiem dziewczyny, ja to mam taki problem, jeśli chodzi o myślenie o ciąży, że nie pytajcie. Tylko się zastanawiam, czy w tym cyklu się uda, czy się nie uda. Zamiast cieszyć się np. z bliskości z mężem to ja z tylu głowy mam tylko analizę , czy to już? Ręce opadają. Nawet libido mam na poziomie 0 ...
 
reklama
Nie wiem dziewczyny, ja to mam taki problem, jeśli chodzi o myślenie o ciąży, że nie pytajcie. Tylko się zastanawiam, czy w tym cyklu się uda, czy się nie uda. Zamiast cieszyć się np. z bliskości z mężem to ja z tylu głowy mam tylko analizę , czy to już? Ręce opadają. Nawet libido mam na poziomie 0 ...
Z myśleniem o ciąży mam bardzo podobnie. Nie potrafię tego wyrzucić z głowy. Traci na tym moja relacja z mężem.
 
Z myśleniem o ciąży mam bardzo podobnie. Nie potrafię tego wyrzucić z głowy. Traci na tym moja relacja z mężem.

@Trinnity mój mąż jest baaaaaardzo wyrozumiały i bardzo go za to kocham. Ale jak ten stan tak dłużej potrwa to może być źle...
Trzeba wyluzować bo przez to możecie się blokować w psychice i dla tego nie wychodzi, trzeba się kochać z chłopem dla przyjemności bo tak to niektore związki na tym cierpią i się rozpadają 😉
 
Hej 😁 24 marca poproszę, przynajmniej oficjalnie jak teraz się nic nie przesunie albo wykluje 😱🙊 w czwartek mogę potwierdzić termin 😂 marcowanie brzmi dobrze 😁
 
Cześć Wszystkim 😊
Dziewczyny proszę was o radę. Widzicie gdziekolwiek cień szansy na owulację?
Wiem, że po czasie wynik może nie być miarodajny jednak ja nie widzę żadnych zmian w tych testach dlatego wstawiam. Jestem ciekawa Waszych spostrzeżeń. 😉
Tymczasem życzę miłego dzionka 😘
 
IMG_20210223_073743.jpg
 
Nam o tym właśnie androlog mówił a gin potwierdził, że nie ważna jest ilość, a jakość [emoji16] dlatego My też często korzystamy[emoji38][emoji38][emoji38]przy słabym nasieniu wręcz się aż zaleca częstszy sex[emoji4] nawet badania potwierdzają, że faceci którzy mieli słabe nasienie i zaczęli częściej uprawiać sex to po pewnym czasie zostało potwierdzone, że nasienie się poprawiło [emoji16][emoji16][emoji16]

Coś w tym jest. 👌
 
reklama
Do góry