reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

Hejka 😉
A ja miałam testować w marcu bo owulacja na początku marca ale wczoraj odebrałam wynik cytologii i wyszła jakaś infekcja bakteryjna 😔
I mam leki na 10 dni a później probiotyk 10 dni więc musimy w tym cyklu zrezygnować z ❤️ całkiem na ten czas 🥺
Więc trzymam kciuki za resztę dziewczyn a ja czekam na kwiecień ✊☘️
 
reklama
Nie wiem dziewczyny, ja to mam taki problem, jeśli chodzi o myślenie o ciąży, że nie pytajcie. Tylko się zastanawiam, czy w tym cyklu się uda, czy się nie uda. Zamiast cieszyć się np. z bliskości z mężem to ja z tylu głowy mam tylko analizę , czy to już? Ręce opadają. Nawet libido mam na poziomie 0 ...

Podobno co czwarta para ma problem z zajściem w ciążę z powodów psychiki. Nie warto się zadręczać, bo to nie pomaga, a bardzo często ciąża pojawia się wtedy, gdy się najmniej tego spodziewamy i żyjemy na luzie. Nie mamy wpływu na to, czy akurat w tym cyklu się uda czy innym. A niestety chroniczny stres jest destrukcyjny dla nas samych i samej ciąży też nie sprzyja. Więc może postaraj się pomyśleć, co z tym faktem zrobić i jak sobie pomóc odciągnąć myśli i żyć dalej. 😀
 
Hej laski . Opuszczam Was. Dziś miałam robione sono hsg . Lewy jajowod usunięty podczas usuwania torbieli okolojajowodowej. Prawy zupełnie niedrożny po przebytej ciąży pozamacicznej. Pozostało invitro . Trzymam kciuki za Was . Pewnie kiedyś tu wrócę , jutro dzwonimy do kliniki. Trzymajcie kciuki .
 
Hej dziewczyny ja dzisiaj chodzę z okropnym bólem zatok jakoś ostatnio często mi dokuczają 😑 Jakieś sprawdzone sposoby na zapalenie zatok ?
 
U nas chyba jednak z marcowania nici 😕 miałam ponad pół roku zęby odwiedzić stomatologa i ogarnąć wszystkie zęby i oczywscie przypomniało mi się tydzień przed owulacją że mam jeszcze co najmniej dwa zęby do roboty 😡 termin do mojego dentysty na końcówkę marca, do innych z mojego miasta podobnie. Jestem na siebie taka wściekła!!! 😪 znowu miesiąc czekania...
 
Hej laski . Opuszczam Was. Dziś miałam robione sono hsg . Lewy jajowod usunięty podczas usuwania torbieli okolojajowodowej. Prawy zupełnie niedrożny po przebytej ciąży pozamacicznej. Pozostało invitro . Trzymam kciuki za Was . Pewnie kiedyś tu wrócę , jutro dzwonimy do kliniki. Trzymajcie kciuki .

Bardzo mi przykro. 😪 Trzymam kciuki, żeby udało się ustalić jak najszybszy termin i cała procedura się powiodła. 👍
 
Przecież w staraniach jak i w ciąży można leczyć zęby tylko trzeba wcześniej powiedzieć o tym Swojemu dentyście [emoji6]
U nas chyba jednak z marcowania nici [emoji53] miałam ponad pół roku zęby odwiedzić stomatologa i ogarnąć wszystkie zęby i oczywscie przypomniało mi się tydzień przed owulacją że mam jeszcze co najmniej dwa zęby do roboty [emoji35] termin do mojego dentysty na końcówkę marca, do innych z mojego miasta podobnie. Jestem na siebie taka wściekła!!! [emoji25] znowu miesiąc czekania...
 
Przecież w staraniach jak i w ciąży można leczyć zęby tylko trzeba wcześniej powiedzieć o tym Swojemu dentyście [emoji6]
Wiem że można, w nagłych przypadkach jest to pewnie wskazane ale ze mnie jest taka panikara że muszę najmniejszą dziurkę łatać ze znieczuleniem 🤦‍♀️🙈 tutaj już pojawia się problem bo znieczulenie w ciąży wykluczone. Nie wiem jeszcze co zrobię... Jutro będę dzwonić do jeszcze jednego dentysty, może uda mi się wskoczyć na przyszły tydzień. A z drugiej strony może bez spiny nie będziemy się zabezpieczac i zobaczymy. Nie jest przecież powiedziane ze uda się w pierwszym cyklu starań 🤷‍♀️
 
reklama
Wiem że można, w nagłych przypadkach jest to pewnie wskazane ale ze mnie jest taka panikara że muszę najmniejszą dziurkę łatać ze znieczuleniem 🤦‍♀️🙈 tutaj już pojawia się problem bo znieczulenie w ciąży wykluczone. Nie wiem jeszcze co zrobię... Jutro będę dzwonić do jeszcze jednego dentysty, może uda mi się wskoczyć na przyszły tydzień. A z drugiej strony może bez spiny nie będziemy się zabezpieczac i zobaczymy. Nie jest przecież powiedziane ze uda się w pierwszym cyklu starań 🤷‍♀️
Pracuje w stomatologii 7 lat i mnóstwo kobiet w ciąży leczy zęby ze znieczuleniem, wystarczy o tym poinformować, teraz znieczulenia są bezpieczne:)
 
Do góry